PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Admin girişi yaparken 500 hatası almaya başladım.

thex
30-01-2012, 21:29
Bugün acymailing bileşenini kurdum daha sonra alpha user points bileşenini ve cb alpha user pluginini kurdum. Normal bir şekilde güvenli çıkış yaptım, yani kurulmları yaptıktan sonra hatadan dolayı sayfa gitmesi vs olmadı. Eve gelip adminden giriş yapmak istediğimde 500 hatası veriyor. Bu problemi nasıl aşabilirim.

3 tarayıcıyıda denedim, problem devam ediyor.
İnternet sitem düzgün çalışıyor. Acymailing ile eklemiş olduğu ana sayfadaki modülde çalışıyor.
Proplem galiba alpha user points bileşeni yada cb alpa user plugini ile alakalı

Joomla 1.7.3 kullanıyorum.

M.Enes AYDÜZ
30-01-2012, 21:45
Admin paneline girebilmek ve sorunun sebebi anlayabilmek için phpmyadmin üzerinden yüklediğiniz pluginleri pasif duruma getirmeniz gerekiyor.

thex
30-01-2012, 21:54
Admin paneline girebilmek ve sorunun sebebi anlayabilmek için phpmyadmin üzerinden yüklediğiniz pluginleri pasif duruma getirmeniz gerekiyor.

İngilizce olarak giriş yapmayı denedim, girdi. Alpha user pointi kaldırdım. Bu sefer site hiç açılmadı. Bende tekrar kurdum. Artık site açılıyor. İngilizce olarakta admin den giriş yapabiliyorum ama türkçe giremiyorum.

thex
30-01-2012, 22:10
Birde alakasız olacak ama forum üyeliğimize imza kısmını üyelik bölümümüzde nerden ekliyoruz :)

thex
30-01-2012, 22:22
Çözüme şu şekilde ulaştım: Alpha user pointi kurdum ve Eklenti yöneticisinden disable ettim. Çünkü kaldırırsam site açılmıyor. Bu şekilde türkçe olarakta yönetim panelimi açabiliyorum.

Akar
31-01-2012, 01:27
AUP'in muhtemelen beraber urulduğu ama beraber kaldırılamadığı bir eklentisi vardır, o buna sebep oluyordur. Kaldırma işlemini tek tek yapmanızı öneririm. Önce uygulama ekleri, sonra bileşen şeklinde. pkg ön ekli ekleti paketlerinde bu türde bir sorun olmaz, topğluca kurulur ve topluca kalkar.