PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : K2'de alt Kategori adı çıkıyor ama ana kategori adı görünmüyor

thex
08-02-2012, 12:55
Merhaba arkadaşlar,
www.duzceuni.com adresine girdiğinizde tam ortada "Kulüp & Topluluk Etkinlik-Haber" slaytı bilgilerini K2den alıyor.

Oluşturduğum kulüplere resimdeki gibi kulübün adı ve altınada Etkiniklerimiz ve Habeler diye 2 alt kategori tanımlıyorum.
353

Kulüp yöneticisi ana sayfadan üye girişi yaptığında Etkinliklere yada Haberlere öğe ekliyor. Buraya kadar herşey normal.
Ama ana sayfadaki slaytta kulüp haber eklediyse "Kategori: Haber" diye yazıyor ya ben o kısımda kulübün adı da görünsün istiyorum.

Bir de o slaytataki haber yada etkinliğe tıklayınca tıklayınca orda da yine altta "Kategori: Haber" diyor. O kısımda da kulübün adı çıksın istiyorum.

Bunun ayarlarını nasıl yapabilirim?

kaderebak
09-02-2012, 00:22
Şimdi anladığım kadarı ile sorunun şu , doğru anlayabildim mi bilmiyorum. Ama sitende gördüğüm hata bu..

DuzceUni.com - Düzce Üniversitesi Öğrenci ve Mezunlarının Buluşma Noktası (http://www.duzceuni.com/)component/k2/item/66-toptepe-efteni-guezeldere-kahvaltili-fotograf-gezisi.html

sitendeki k2 slide modulünden bir habere tıkladığında i o haberin bulunduğu kategoriyi bir menüye bağlamadığından dolayı , joomla bu yolu component/k2 diye gösterecektir..

Bunu düzeltmen için üst menülerin birine ilgili kategorilere link ataması yapman gerek..

thex
09-02-2012, 00:30
Şimdi anladığım kadarı ile sorunun şu , doğru anlayabildim mi bilmiyorum. Ama sitende gördüğüm hata bu..

DuzceUni.com - Düzce Üniversitesi Öğrenci ve Mezunlarının Buluşma Noktası (http://www.duzceuni.com/)component/k2/item/66-toptepe-efteni-guezeldere-kahvaltili-fotograf-gezisi.html

sitendeki k2 slide modulünden bir habere tıkladığında i o haberin bulunduğu kategoriyi bir menüye bağlamadığından dolayı , joomla bu yolu component/k2 diye gösterecektir..

Bunu düzeltmen için üst menülerin birine ilgili kategorilere link ataması yapman gerek..

Dediğinizi tam anlayamadım. Menü yöneticisindeki kategori için atadığım link şu şekilde
357

Ana sayfadaki slayttaki görüntünün link yönetimi ise şu şekilde
358

Nereyi nasıl düzeltmem gerektiğini söyleyebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

kaderebak
09-02-2012, 10:21
Resimlerde gördüğüm şu , modulde (Etkinliklerimiz ve Haberler ) Kategorilerini gösteriyorsun.. Bu etkinliklerimiz ve haberlerimiz kategorilerinin , main menude bir yolu yok ,yani link yok ..

Şöyle olmalı

HABERLER
Girişimcilik Topluluğu
Etkinliklerimiz
Haberler
Galatasaray Topluluğu
Etkinliklerimiz
Haberler

Gibi menüde sıralanmalı..