PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Phoca Guestbook mesajlar gözükmüyor

cavusoglu28
12-02-2012, 22:46
Phoca Guestbook joomla 17.3 te
Ziyaretçi modülü Administratör içinde aktif fakat site ön görünümünde daha önce görünuyordu guncellemelerden sonra yok ziyaretçi yazılarını aktif edemiyorum, yardım ederseniz sevinirim
360
361

mhusty
12-02-2012, 23:09
ziyaretçi yazılarını nerde gösteriyordunuz ki ? ben sitenize baktığımda ziyaretçi defteri doldurma formu çıkıyor...
Güncellemeden önce yazıları nerede gösteriyordunuz ?

aligultekin34
12-02-2012, 23:38
Mesajlar mevcutmu acaba..

cavusoglu28
17-02-2012, 23:29
Selamlar Öncelikle
Phoca Guestbook /Ziyaretçi modülü
Arkadaşın problemi bendede var ;çözümsüzlükten bekliyorum!
Ayni sorun Bendede başladı nedenini bilmiyorum ,
Fakat Mesajlar mevcut veMesajlary ziyaretçi defteri doldurma formu altında daha önce görülüyordu.

Mesajlar mevcutmu acaba..

Akar
17-02-2012, 23:33
Selamlar Öncelikle
Phoca Guestbook /Ziyaretçi modülü
Arkadaşın problemi bendede var ;çözümsüzlükten bekliyorum!
Ayni sorun Bendede başladı nedenini bilmiyorum ,
Fakat Mesajlar mevcut veMesajlary ziyaretçi defteri doldurma formu altında daha önce görülüyordu.O arkadaş siz değil miydiniz anlamadım ben, konuyu açan sizsiniz zaten :) Herhalde başka yere yazdığınızı kopyaladınız. Yeni menü öğesi oluşturup o şekilde bakın bakalım yeni öğeden erişilince deftere giriliyor mu. Bir de konu başlıklarında soruna işaret etmeye gayret edin. ben başlığı daha uygun bir şekilde düzenliyorum.

cavusoglu28
18-02-2012, 01:19
Tesekkurler ;ilgi başka yönde olunca oluyor bazen:)
Konu itibarıyla Phoca Guestbook Version 2.0.5 kullanıyorum, sitemizde.Guestbooks
KÖYÜM ZİYARETÇİ DEFTERİ diye bölüm açtım; Ziyaretçi Köşesi (http://www.ulperkoyu.com/index.php/ziyaretci-koesesi.html)
köşemizden yazı yazan bir ziyaretçi Posts içerisinde yazdığı makale görülüyor. Fakat yazılan Makaleyi Ziyaretçilerin yazdığı makaleyi göstermiyorum .. baktıkça çözümsüzlük forumlara bakıyorum yapmışım ayarlamaları ama ne çare hayırlısı ..sıkıntı bir değilki zaman bulup baktıkça sıkıntının çokluğu görülüyor ... neyse sora sora bağdat bulunur derler zaman öğrenme çağı.....diğer bölümde diğer sıkıntılar teşekkurler herkese

cavusoglu28
08-03-2012, 17:41
arkadaşlar konu ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilirmi
tesekkurler
Tesekkurler ;ilgi başka yönde olunca oluyor bazen:)
Konu itibarıyla Phoca Guestbook Version 2.0.5 kullanıyorum, sitemizde.Guestbooks
KÖYÜM ZİYARETÇİ DEFTERİ diye bölüm açtım; Ziyaretçi Köşesi (http://www.ulperkoyu.com/index.php/ziyaretci-koesesi.html)
köşemizden yazı yazan bir ziyaretçi Posts içerisinde yazdığı makale görülüyor. Fakat yazılan Makaleyi Ziyaretçilerin yazdığı makaleyi göstermiyorum .. baktıkça çözümsüzlük forumlara bakıyorum yapmışım ayarlamaları ama ne çare hayırlısı ..sıkıntı bir değilki zaman bulup baktıkça sıkıntının çokluğu görülüyor ... neyse sora sora bağdat bulunur derler zaman öğrenme çağı.....diğer bölümde diğer sıkıntılar teşekkurler herkese