PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilişimci Firmanın Amatörlüğü

YsfBahar
13-02-2012, 00:09
Ne yazık ki çalıştığım internet hizmetleri konusunda hizmet aldığım firmalardan birisi de N*******S. Bu firmada sadece domain barınıyor. Oluyor ya bazen ayda yılda bir olsa da dns bilgilerini değiştirmek gerekiyor. Ben bu firmada neden se domainimin dns ini değiştiremiyorum. Daha önceden böyle değildi. Ne olduysa el değiştirdikten sonra oldu. Şimdi yine dns değiştirmem gerekli ve değiştiremiyorum.
Bu arada siteye girdiğimde gözüme bir şey çarptı. Diyor ki; "***'den dns panelli ücretsiz domaininizi hemen kaydedin" hemen tıkladım. Bir de ne göreyim...

Bu sayfa içeriği hazırlanmaktadır...

Sizlere doğru ve etkin bilgi aktarabilmek adına sık eleyip ince dokuduğumuz için bu sayfamızın içeriği henüz hazırlanmamıştır.Ön bilgi için telefonla ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Ancak bu beklenirdi zaten. Hayal kırıklığına uğradığım bedava domain alamamam değil, beni üzen deyimleri yalan yanlış kullanmaları. "*** ELEYİP İNCE DOKUMAK" Arkadaşım ince dokumak demek kalitesiz iş yapıyorum demek! Demek ki ne yazdığını, ne dediğini sen de anlamadan bilmeden yazıyorsun..!

Sözün özü;

Hizmet aldığınız firmayı iyi seçin arkadaşlar...

kaderebak
13-02-2012, 01:33
evet çok iyi seçmek gerekiyor , ben firmamı 4 seneden sonra buldum , 3. ayı içindeyim ve hizmetlerden memnunum , sonu hüsran olmazsa..

Tabi denemeden ,hizmet almadan bir firmanın nasıl olduğunu bilemiyorsun , çok çok büyüğüm diyen bir firma ile çalıştım , bana 4 paket değiştirttirdi :D sonuç hikaye :D 6 ay lık paket almıştım hiç kullanmadan firmadan firar ettim.. :D

Ramazan SAKİN
13-02-2012, 22:19
Domain konusunda lisanslı firmaları kullanmanızı tavsiye ederim. Türkiye'de 10 tane lisanslı firma var. Kısa vadede diğerleri ucuzmuş gibi görünebilir ama uzun vadede lisanslı firmayla çalışmanız daha iyi derim.