PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar

Macit
13-02-2012, 01:33
Merhaba arkadaşlar,

Adım Macit Mutlu, daha önce bir çok destek ortamında bulundum ve ihtiyaç sahiplerine destek vermeye çalıştım. Şu an burada bulunmamın sebeplerinden biri öncelikle teşekkür etmektir.

Daha önce birlikte aynı ortamda bulunduğum, bazı arkadaşlarımın ve değer verdiğim büyüklerin burada yaptığı işi görmekten gerçekten büyük onur duyuyorum.

Yıllardır süre gelen ve Mambo ile başlayan bu yolculuk, Joomla ile devam ederken bir çok gönüllü arkadaş bu sistemlerin desteklerini vermeye çaba gösterdiler, Nice kişiler geldi geçti kimileri taraf çekti, kimileri ise geri çekildi, bazıları da bu yolda ilk başlangıçta hedefleri ne ise ona sadık kalarak yollarına, doğru bildikleriyle (Gerçek Doğrular) devam ettiler.

Ne Mutlu ki o kişiler şu anda buradalar, ve sizler yani bu sistemden destek alan herkes çok şanslı, çünkü onlar burada hiçbirşey beklemeksizin desteklerine devam ediyorlar.

Benim mambo.gen.tr ile başlayan bu yolculuğum, ilk joomla.gen.tr ve ardından mjturkiye.net ile askerlik dönemime kadar devam etti. İnanıyorum ki burası son durak artık, burada gerçek destekçiler, destek ve yardım gönüllüleri var, onların kıymetini hepimiz bilelim.

Bu arada Joomla ve diğer İYS, CMS sistemleri ile alakalı olarak pek destekçi olamayacağım, o konunun çok dışında kaldım. Ama PHP,MYSQL ve SEO uygulamaları olsun diğer sosyal ortam çalışmaları ile alakalı bir bildiğim ve sizlerin ihtiyacı olursa sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarım.

Sevgi ve Saygılarımla
Macit Mutlu SARI

kaderebak
13-02-2012, 01:35
Hoşgeldiniz..

M.Enes AYDÜZ
13-02-2012, 01:37
Merhaba arkadaşlar,

Adım Macit Mutlu, daha önce bir çok destek ortamında bulundum ve ihtiyaç sahiplerine destek vermeye çalıştım. Şu an burada bulunmamın sebeplerinden biri öncelikle teşekkür etmektir.

Daha önce birlikte aynı ortamda bulunduğum, bazı arkadaşlarımın ve değer verdiğim büyüklerin burada yaptığı işi görmekten gerçekten büyük onur duyuyorum.

Yıllardır süre gelen ve Mambo ile başlayan bu yolculuk, Joomla ile devam ederken bir çok gönüllü arkadaş bu sistemlerin desteklerini vermeye çaba gösterdiler, Nice kişiler geldi geçti kimileri taraf çekti, kimileri ise geri çekildi, bazıları da bu yolda ilk başlangıçta hedefleri ne ise ona sadık kalarak yollarına, doğru bildikleriyle (Gerçek Doğrular) devam ettiler.

Ne Mutlu ki o kişiler şu anda buradalar, ve sizler yani bu sistemden destek alan herkes çok şanslı, çünkü onlar burada hiçbirşey beklemeksizin desteklerine devam ediyorlar.

Benim mambo.gen.tr ile başlayan bu yolculuğum, ilk joomla.gen.tr ve ardından mjturkiye.net ile askerlik dönemime kadar devam etti. İnanıyorum ki burası son durak artık, burada gerçek destekçiler, destek ve yardım gönüllüleri var, onların kıymetini hepimiz bilelim.

Bu arada Joomla ve diğer İYS, CMS sistemleri ile alakalı olarak pek destekçi olamayacağım, o konunun çok dışında kaldım. Ama PHP,MYSQL ve SEO uygulamaları olsun diğer sosyal ortam çalışmaları ile alakalı bir bildiğim ve sizlerin ihtiyacı olursa sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarım.

Sevgi ve Saygılarımla
Macit Mutlu SARI

Hoşgeldiniz.

Çok öncelerden, mj'den hatırlıyorum sizi.

YsfBahar
13-02-2012, 07:52
Hoş geldiniz.
Mesajlarınızı takip ediyorum. Bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz :).

mhusty
13-02-2012, 10:00
Hoşgeldiniz aramıza :)

Mehmet ULUÇ
13-02-2012, 11:00
Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

kadir mert
13-02-2012, 14:05
Hoş geldiniz

Akar
13-02-2012, 14:22
Sevgi ve Saygılarımla
Macit Mutlu SARIEyvallah kardeşim. Buluşmada görüşürüz diye umuyordum, nasip olmadı. Gelemeyeceğine dair önceden yazdığın postayı da taşınma sebebiyle 10 gün kadar internetim olmadığından ben görememiştim. Kısmet, bir sonraki buluşmaya inşeallah. Buraya adım atmış olmandan ve şu güzel yazından çok memnun oldum. Sen buluşmaya gelecek olduğunda dedim ki "işte şimdi joomla.gen.tr'yi bilen bir kişi daha var". Çünkü gerçekten de sen joomla.gen.tr'nin 6 sene evvelki ilk projesini bilen buradaki 2-3 kişiden birisin sanıyorum.

Bilmeyenler için tekrar etmek gerekirse, Macit MJTurkiye'nin eski yöneticilerinden, MJServer'ın eski (ikinci dönem) sahiplerinden. Benim ilk Mambo maceram zamanında tanıştığım, ta Antalya'larda yüzyüze de görüştüğüm, pek çok değerimizin eşleştiği arkadaşlarımdan. Şurada selam vermiş olmasından dahi büyük memnuniyet duyuyorum.

Yeniden, hoş geldin kardeşim.

Macit
13-02-2012, 20:18
Merhaba,

Bu nazik karşılamanızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim, gerçekten çok memnun oldum. Aranızda olmak gerçekten mutluluk verici, ve böyle bir sistemin hazırlanmasında maddi ve manevi destek olan ve hayata geçmesinde rol alan bütün büyüklerime ve arkadaşlarıma gerçekten çok teşekkür ederim.

Değerli Aytuğ abim, gerçekten buluşmaya katılmayı çok istemiştim ama belirttiğim sebeplerden ötürü gelemedim, buda beni epey üzdü. Ama dediğin gibi başka bir zaman inşallah, fakat artık İstanbul'da ikamet ediyorum bir etkinlik olmasa da anlaşmalı olarak, yine sizlerle görüşmek ve sohbet etmek özellikle, seninle abi özlem gidermeyi çok isterim.

2004-2005 senelerinden bu zamana kadar, bir çok projeyi gündeme getirdik, üzerinde tartışmalar ve görüşmeler yaptık. Ama sonuç olarak bunların çoğunu malum sebeplerden dolayı faaliyete geçiremedik. Ama aramızda biri vardı daima ileri görüşlüydü ve en sabırlı olanımız dı, örnek bir kişilik :) o düşüncelerini daima hayata geçirmeyi başardı, burası ise onun en büyük örneği, seni gerçekten tebrik ediyorum abi..

Diğer arkadaşlarımı da tebrik ederim. Bazılarınızla aynı ortamda bulunduk, aynı amaç uğruna çaba gösterdik. Hepiniz birbirinizden değerlisiniz.

Başarılarınızın devamını tüm kalbimle dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla

Ramazan SAKİN
13-02-2012, 21:31
Hoşgeldiniz aramıza.

Fatih
13-02-2012, 22:45
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz...