PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ modül pozisyonuna flash yayınlarken xml yi çağırmıyor ?

gokhan
15-02-2012, 12:40
merhabalar ;

benim yapmak istediğim şey şudur flash kodunu modül oluşturarakta yapsam iframe içinde çağırsamda flash ı zemini geliyor ama üstündeki linkler gelmiyor yani XML içindeki yazan linkler gelmiyor.

dosyalar. ana dizinde flash diye bir klasörün içinde dosyalar (f lash/menu.swf )

bunun başka bir yolumu var acaba xml siz flashlar tamam oluyor ama xml li olanları yapamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Saygılarımla...

GNCTürk
15-02-2012, 16:37
Öncelikle kolay gelsin hocam...şöyle bir modül ve plugin var işinize yararmı acaba..

Flash XML - Video Player FX (http://www.flashxml.net/video-player.html#swmi-joomla)

gokhan
15-02-2012, 20:11
herşey için tşk. bu konu için şöyle bir çözüm bulduk oda iframe çağırarak :) ama bu seferde aynı sıkıntıyı yaşadım ama ekteki dosya bu işi çözdü modül 1.5 için geri uyumluluk açmanız gerekiyor.

buda içerikte yayınlamak için
mosiframe for Joomla 1.5 - Joomla! Extensions Directory (http://extensions.joomla.org/extensions/style-&-design/popups-&-iframes/4144/details)

mod_php_1.0.zip

Ümit
15-02-2012, 20:12
Xml dosyasının yolu yanlıştır büyük ihtimalle. Eklemek istediğiniz dosyaları buraya eklerseniz ve tam olarak ne yapmak istediğiniz anlatırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

gokhan
15-02-2012, 20:14
Xml dosyasının yolu yanlıştır büyük ihtimalle. Eklemek istediğiniz dosyaları buraya eklerseniz ve tam olarak ne yapmak istediğiniz anlatırsanız yardımcı olmaya çalışalım.

xml de bi sıkıntı yok tarayıcıya direk swf nin linkini yazdığımda açılıyor. ama neye bir önceki mesajda anlattım.

herşey için çok teşekkürler

Ümit
15-02-2012, 20:49
Sorun çözüldü ise bizim içinde sorun yok. :) Iframe kullanmadan sorunu çözmeniz iyi olmuş.

Kolay gelsin.

gokhan
15-02-2012, 21:14
Sorun çözüldü ise bizim içinde sorun yok. :) Iframe kullanmadan sorunu çözmeniz iyi olmuş.

Kolay gelsin.

:) iframe kullandığımız zaman ne oluyor ki sorun oluyormu ki ?:)

Ümit
15-02-2012, 21:35
:) iframe kullandığımız zaman ne oluyor ki sorun oluyormu ki ?:)

Google 'ın sevmediği, lamer 'ların sevdiği bir uygulama. Neyse, konu dışına daha fazla çıkmayalım. Kolay gelsin. :)