PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Eklentiyi Manuel Sildim Admin panele giremiyorum

yusufziya41
16-02-2012, 00:39
Çok acemice bir iş yaptım. Altından kalkamıyorum.
Bir siteden frontpage slideshow indirip kurdum. Demo olduğu için kaldırdım.
Ancak admin panelinin control paneli kısmında bir takım yazı ve hata mesajları kaldı. Modul yada eklentilerde ismine raslamayınca components ve administrator/components klasörlerinden com_fpss isimli klasörleri elle sildim.

Aşağıdaki hatayı alıyorum. Bu işin bir çözümü olabilir mi yoksa her şeyi baştan mı kurmam gerekecek. Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Fatal error: Call to a member function setState() on a non-object in /home/bizimkan/public_html/administrator/modules/mod_fpss_stats/mod_fpss_stats.php on line 43

Akar
16-02-2012, 00:43
Warez eklenti kurmuşsunuz, verdiğiniz adres eklentiyi izinsiz dağıtan bir adres. Kalan klasörleri de elle silmeniz lazım. Hata veren mod_fpss_stats klasörünü mesela.

yusufziya41
16-02-2012, 00:53
Eyvallah abim,
Allah razı olsun yine her zamanki gibi imdadıma yetiştin.
Bu arada yüzüm kızardı :o

kaderebak
16-02-2012, 00:58
Vallahi bende çok varez kullanıyorum , gavurun hakkını yiyoruz :D nasıl olacak bilmiyorum :D

GNCTürk
16-02-2012, 01:36
Çok acemice bir iş yaptım. Altından kalkamıyorum.
Bir siteden frontpage slideshow indirip kurdum. Demo olduğu için kaldırdım.
Ancak admin panelinin control paneli kısmında bir takım yazı ve hata mesajları kaldı. Modul yada eklentilerde ismine raslamayınca components ve administrator/components klasörlerinden com_fpss isimli klasörleri elle sildim.

Aşağıdaki hatayı alıyorum. Bu işin bir çözümü olabilir mi yoksa her şeyi baştan mı kurmam gerekecek. Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Fatal error: Call to a member function setState() on a non-object in /home/bizimkan/public_html/administrator/modules/mod_fpss_stats/mod_fpss_stats.php on line 43

hocam veritabanında da silmeyi unutmayın...saygılar..