PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avea 1 Gb 8 lira Havale/PP

Akar
16-02-2012, 16:34
İyi bir konu, ihtiyacı olan için çok avantajlı. O sebeple paylaşmak istedim:
Mobil internet hiç bu kadar ucuz olmadı - Avea 1 gb internet sadece 7 tl - Google Fan Webmaster Forum (http://www.r10.net/alisveris-bolumu/1118430-mobil-internet-hic-bu-kadar-ucuz-olmadi-avea-1-gb-internet-sadece-7-tl.html)

Konu içinde dediğine göre mevcut avea kullanıcısının da kotasını 1 gb arttırıyormuş. Konu sahibi değilim, sadece gördüm, hoşuma gitti, paylaştım. Onun için konuyla igili bana soru sormayın :)

Uğur
16-02-2012, 17:40
Vadofonda sınırsız internet paketi 7.99 TL Aytuğ abi :)

Akar
16-02-2012, 17:49
Vadofonda sınırsız internet paketi 7.99 TL Aytuğ abi :)Nerede o? Bildiğim kadarıyla şu anda yok, Vodafon'a yeni baktım Avea'ya geçmeden evvel. 1 hafta olmadı. Eski paketi var, yeni abonelik 29 lira istiyor Vodafon. Avea da bu fiyata vermiyor aslında, el altından yapılan kampanyalardan biri anladığım kadarıyla. İşyeri vs için hazırlanmıştır yani olta olarak, birileri de bunları satıp kazanıyor.

Ben Avea'nın her yöne 500 dk, her yöne 1.000 sms, 1gb net paketine geçtim Vodafon'da uygun bir şey olmadığı için. En azından bu pakete 1 sene garanti var.

Ümit
16-02-2012, 17:52
Vadofonda sınırsız internet paketi 7.99 TL Aytuğ abi :)

Sen daha gitmedin mi? Sanane internetten paketden. Bundan sonra ki ilk 15 ay bedava olsa ne yapacaksın onu merak ediyorum. :):):)

Akar
16-02-2012, 17:54
Sen daha gitmedin mi? Sanane internetten paketden. Bedava olsa ne yapacaksın onu merak ediyorum. :):):)Dilediğin kadar ay, dilediğin zaman kullan diyor yalnız. Bu şartlar benim hoşuma gitti. Ayrıca var olan internet paketine de 1 gb ilave olarak kullanabiliyormuşsun. Bana şu anda lazım değil ayrı konu.

effect
16-02-2012, 18:11
Ben şuanda Vodafonun 8 liralık sınırsız cepnetini Vodemle birlikte kullanıyorum gayette güzel joomla dosyalarını ftpden gayet hızlı gönderip alıyorum. kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim. :)

Akar
16-02-2012, 18:47
Ben şuanda Vodafonun 8 liralık sınırsız cepnetini Vodemle birlikte kullanıyorum gayette güzel joomla dosyalarını ftpden gayet hızlı gönderip alıyorum. kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim. :)Tavsiye edemezsiniz işte :) çünkü artık 8 liraya alınamıyor. Daha evvel alanlar kullanıyor. Yeni almak istediğimizde 29 lira diyor. Ben bu sebeple, ihtiyacım da olduğu için Avea'ya numara taşım. Keşke olsaydı 8 liraya o pakete yeni giriş.

effect
16-02-2012, 18:54
Şimdi vodafonun siteye baktım evet alım yapılmıyor :) bende önceden bu paketi almıştım hatta tarifem özgür genç olduğu için cepnet paketini alınca akşam 9 sabah 9 vodafonlularla 2000dk konuşabiliyorum. :) şuanda en hesaplısı aveanın 1gb lık 14,50tl. bu gsm operatörlerinin sınırsız İnternet verseler ttnetin tekelinden millet kurtulmuş olur heralde biraz zaman alıcak gibi.