PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shape5 Vertex Teması Sorunu

ottoman08
16-02-2012, 02:07
arkadaşlar tema çok güzel görünüyor yükledim ama bir sorunla karşılaştım;

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in xxxxxxxxxx/templates/shape5_vertex/vertex/parameters.php on line 54
şeklinde üst kısımda bir hata veriyor, çözümü konusunda epey araştırma yaptım ama olmadı, ne yapabileceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

mhusty
16-02-2012, 20:55
Joomla Temaları Ücretsiz Free Joomla Templates - Ücretsiz Tema İndir (http://www.tema.joomla.gen.tr/indir/file/183-vertex-flex-menu-plugin)

burdan Flex Menü Plugini yükleyip denermisiniz..

Ramazan SAKİN
16-02-2012, 21:30
Fazla mal göz çıkarmaz kalabalık yapar. :)))

mhusty
16-02-2012, 21:33
Fazla mal göz çıkarmaz kalabalık yapar. :)))

Yanlız sitesinde temayı çalıştırabilmek için bu pluginide yükleyin demiş ramazan abi...

ottoman08
17-02-2012, 01:45
EyvAllah gardaşım, dediğin plugini ben yüklemiştim yinede tekrar indirip denedim ama aynı hata devam ediyor, bu tema tam aradığım gibi olduğu için çok heves ettim ama çalıştıramayacm galiba,
saygılar

Akar
17-02-2012, 02:01
Burada ne var açıp bakar mısınız?
templates/shape5_vertex/vertex/parameters.php satır 54

ottoman08
17-02-2012, 03:00
54. satırı altındaki iki satırla birlikte kopyaladım;
foreach($file_data['vertexFramework'][$style] as $key => $val){
$key = str_replace('xml_', '', $key);
$config[$key] = $val;

yanlızjomlaci
20-02-2012, 13:46
arkadaşlar forumda yeniyim bu temayı kurdum fakat altdaki hatyı veriyor
temadan once plıgın yukledim akift ettim temayı yukledım başta hiç bir proplem ypoktu fakat kompile sildim tekrar jomla kurdum temanoın plugının yukledim aktif ettim temayı yukledim altdaki hata çikti
tekrar kompile sildim busefer temayı yukledim daha sonra plugın i yukledim fakat yine altdaki hata cıktı nasıl cözerim bunu yardım edin lütfen

templates/shape5_vertex/vertex/parameters.php satır 54