PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İce Tabs Modülü Hakkında

Karşı
17-02-2012, 11:52
Merhaba arkadaşlar ice tab modülünü gerek css ayarlarıyla gerek içindeki ayarlarla oynayarak resimdeki hale getirdim;
390

Fakat devamını oku bağlantısı makale bitiminde değilde sabit modülün sağ alt köşesinde olsun arka planda da farkı bir rengi olsun istiyorum ama onu beceremedim eğer kolay bişeyse yardımcı olabilecek varmı?

İce tabs demo IceTabs (http://demo.icetheme.com/extensions/icetabs.html)

Manşet olorak kullanmak istiyorumda...

Akar
17-02-2012, 12:15
Site adresi olsaydı bakabilirdik.

Karşı
17-02-2012, 12:17
Site adresi olsaydı bakabilirdik.

deneme yaptığım adresi vereyim hocam ama çok karışık :))) malum deneme yapıyorum

Giresun Görele Karadere Köyü Derneği | Anasayfa (http://www.karaderekoyder.com/joomla)

Akar
17-02-2012, 12:26
deneme yaptığım adresi vereyim hocam ama çok karışık :))) malum deneme yapıyorum

Giresun Görele Karadere Köyü Derneği | Anasayfa (http://www.karaderekoyder.com/joomla)İyi de ben onu okumaya bile yetişemiyorum, css koduna nasıl bakacağım :)

Karşı
17-02-2012, 12:28
İyi de ben onu okumaya bile yetişemiyorum, css koduna nasıl bakacağım :)

O zaman şu anda kontrol sizde hocam :))

Akar
17-02-2012, 12:35
O zaman şu anda kontrol sizde hocam :))Yok, kurup öyle bakmak gerekecek. Belki akşam bakabilirim.

Karşı
17-02-2012, 12:37
Yok, kurup öyle bakmak gerekecek. Belki akşam bakabilirim.

Tamam hocam bakıp yazarsanız çok teşekkür ederim manşet olarak onu kullanırım yok vakit ayıramazsanız problem değil başka kullanırım..
Tekrar teşekkür

Karşı
22-02-2012, 01:37
Tamam hocam bakıp yazarsanız çok teşekkür ederim manşet olarak onu kullanırım yok vakit ayıramazsanız problem değil başka kullanırım..
Tekrar teşekkür

Hocalarım bir yardım elinizi uzatsanız :(

vlk4n
25-02-2012, 23:04
hocam css dosyasını paylaşabilirmisin acaba

Karşı
26-02-2012, 01:12
hocam css dosyasını paylaşabilirmisin acaba

Kardeş siteyi deneme amaçlı kurmuştum sildim gitti hepsini ama kullanılabilecek en i,yi manşet olarak kullanılabilcek modül gibi görünüyor

mhusty
26-02-2012, 01:14
Kardeş siteyi deneme amaçlı kurmuştum sildim gitti hepsini ama kullanılabilecek en i,yi manşet olarak kullanılabilcek modül gibi görünüyor

demoya baktığımda sildiğini farkettim ... Evet güzel bir modül yanlız bunun yerini tutabilcek ve daha iyileri mevcut ... Css ile istediklerini hallederdiniz biraz kurcalamanız yeterliydi neyse sağlık olsun artık...

Karşı
26-02-2012, 01:25
demoya baktığımda sildiğini farkettim ... Evet güzel bir modül yanlız bunun yerini tutabilcek ve daha iyileri mevcut ... Css ile istediklerini hallederdiniz biraz kurcalamanız yeterliydi neyse sağlık olsun artık...

Çok fazla css bilgim yok biraz kurcaladım ama uyguladıklarım başlıklar aynı anda değişiyordu.. Örneğin ; devamını oku arkaplanı kırmızı yapıyordum başlık arka planıda kırmızı oluyordu..

mhusty
26-02-2012, 01:28
Çok fazla css bilgim yok biraz kurcaladım ama uyguladıklarım başlıklar aynı anda değişiyordu.. Örneğin ; devamını oku arkaplanı kırmızı yapıyordum başlık arka planıda kırmızı oluyordu..

css stilleri ikisninde aynı class veya id ' ye bağlanmışsa bu söz konusudur bunları ayırmamız gerekir...