PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tema Reklamını kapatamıyorum

istbal
17-02-2012, 12:22
Merhaba Arkadaşlar

Joomla 2.5 kullandığım bir temam var.Sayfa altında devamlı bir reklam banner ı var.Admin Panelden Bileşenler Reklam sekmesinden tüm reklamları kapatıyorum.Temamın default çıkan reklamını kapatamıyorum..
Başka bir yolu var mı??

istbal
17-02-2012, 12:27
Başka bir tarayıcı açtım çözüldü arkadaşlar bilginiz olsun güncelleme yaparken değişiklik görünmüyorsa tarayıcınızı değiştirin.:o

Akar
17-02-2012, 12:49
Bunun yerine açıksa önbellek kapamayı ya da ctrl+f5 ile sayfa yenilemeyi düşünebilirsiniz :)

aligultekin34
17-02-2012, 14:17
Bunun yerine açıksa önbellek kapamayı ya da ctrl+f5 ile sayfa yenilemeyi düşünebilirsiniz :)

Aytuğ abinin dediği gibi yap önbellekleme çok sıkıntı yaratıyor. Mesela bir modülde içeriklerin hemen gözükmemesine yok açıyor :D

istbal
23-02-2012, 10:30
Merhaba

Tüm reklamları kapatıp expolorer ile açtığımda reklam önce görünmedi.Bir kaç gündür siteye hiç girmedim.Bugün devam ediyorum site yapımına şmdi tüm reklamlar ve önbellekleme kapalı olmasına rağmen tekrar reklam banner ları çıkmaya başladı..
Anlam veremedim..Yani tarayıcı değiştirdim bir müddet görünmedi. Şimdi her iki tarayıcı ile deniyorum reklam görünüyor..
Destek lütfen.