PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forumumuzun abone olma özelligi ?

mesoftbilisim
19-02-2012, 02:42
Merhaba arkadaşlar.

Konuyu inşallah yanlış yere açmıyorumdur.Forumumuzda yeni açtıgımız konuya ve başkalarının açtığı konulara yazdıgımız iletilerile birlikte o konuya abone olabiliyormuyuz , yani şune demek istedim actıgımız bir konuya veya herhangibir konuya ileti yazdıgımızda abone olunca o konuya bir baskası ileti gönderdiginde bize haber veriyormu eğer vermiyorsa ayarlama konusunda bilgi verirmisiniz.

Teşekkürler. :rolleyes:

Ümit
19-02-2012, 02:46
418

Seçenekler > Bu konuya abone ol

+

http://forum.joomla.gen.tr/profil/seceneklerim/

Mesajlaşma ve Uyarılar > Abonelik ayarları:

mesoftbilisim
19-02-2012, 02:50
ümit hocam anlattıgınız olayı biliyorum orda sorun yok mesela suan siz konuma mesaj yazdınız ama ben bunu son konulara bakarak öğrendim veya konuma bakara öğrendim ben konuma mesaj yazıldıgında beni uyarmasından bahsetmistim özel mesajla veya maille asırı yorgunluktan saçmalıyorsam özür dilerim :)

Akar
19-02-2012, 03:29
ümit hocam anlattıgınız olayı biliyorum orda sorun yok mesela suan siz konuma mesaj yazdınız ama ben bunu son konulara bakarak öğrendim veya konuma bakara öğrendim ben konuma mesaj yazıldıgında beni uyarmasından bahsetmistim özel mesajla veya maille asırı yorgunluktan saçmalıyorsam özür dilerim :)Estağfirullah. Ancak bu mümkün değil tabii :) Yani düşünsenize, hadi şimdi bizim forum yeni ama günde 100 konu açılan, 1000 mesaj yazılan bir forumda dahi bu büyük sorun olur. Onun için vBulletinde böyle bir özellik zaten koymamışlar. En azından ben öyle biliyorum :)

Ümit
19-02-2012, 03:58
Estağfirullah. Ancak bu mümkün değil tabii :) Yani düşünsenize, hadi şimdi bizim forum yeni ama günde 100 konu açılan, 1000 mesaj yazılan bir forumda dahi bu büyük sorun olur. Onun için vBulletinde böyle bir özellik zaten koymamışlar. En azından ben öyle biliyorum :)

Abi ben yanlış anlamadıysam sen yanlış anladın. Sadece kendi konusu veya abone olmak istedikleri için soruyor galiba.

Seçenekler > Abonelik türünü seçiniz > E-postayla anlık uyarı

Yukarıdaki seçim bunun için değil mi?

Akar
19-02-2012, 04:45
Abi ben yanlış anlamadıysam sen yanlış anladın. Sadece kendi konusu veya abone olmak istedikleri için soruyor galiba.

Seçenekler > Abonelik türünü seçiniz > E-postayla anlık uyarı

Yukarıdaki seçim bunun için değil mi?Evet galiba öyle oldu :)
/profil/seceneklerim/
Abonelik ayarları:

mesoftbilisim
19-02-2012, 23:02
Akar hocama ve ümit hocama teşekkür ederim;

Konuyu siz değil ben yanlış anlatışımdır :) evet hocalarım dediğiniz gibi abonelik ayarlar kısmı E-postayla anlık uyarı şeklinde ayarlı ama ben ne eposta ile nede pm mesaj yöntemi ile bunları alamıyorum bunu anlatmak istemistim.Mesela şuan siz konuma benim son mesajımdan sonra 3 mesaj atmısınız ama ben foruma girince bizzat kontrol ederek öğrendim ne eposta nede pm yolu ile bu bildirim olmadı bunu anlatmak istemistim.Mesaj yazdıgım gece çok yorgundum ben saçmalamış olabilirim Hocalarıma saygılarımla :)

YsfBahar
19-02-2012, 23:12
Bana her pm almam da ve abone oldugum konulara ileti yazildiginda mail olarak anlik bilgilendirme geliyor. Size neden gelmesin ki?

mesoftbilisim
19-02-2012, 23:18
Bende anlamadım olayı ki suan forumda online oldugum icin mesajınızı görüp hemen epostalarıma baktım :( bilgilendirme yok

Nikimin altında Yeni Üye yazıyor birazdaha devam ederse SORUNLLU ÜYE yazacak akar bey :D

YsfBahar
19-02-2012, 23:24
Bu konuya abone olup, abonelik tipini anlik haberdar olacak şekilde ayarladiniz mi?

mesoftbilisim
20-02-2012, 01:57
evet ayarladım