PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ Joomlanın HTLM modülü yardım..

GNCTürk
20-02-2012, 14:35
S.A değerli dostlar ben joomlanın html modülünü kullanarak bir form uygulaması yaptım ve modülü makalemde yayınladım buraya kadar sorun yok...makalede yayınlandıktan sonra bilgi girilince sonucu farklı sayfada açıyor ben aynı sayfada açılmasını istiyorum bu mümkünmü acaba?... saygılar

Akar
20-02-2012, 15:09
Formuyapan sizsiniz. HTML modülü ne girerseniz onu gösterir, kendi bir şey yapmaz :) Yani çözüm sizin kodlarınızda. Bunun yerine güzel form uygulamaları var. Daha güvenli ve sağlıklı olur...onları tercih etmenizi öneririm.

GNCTürk
20-02-2012, 15:19
Formuyapan sizsiniz. HTML modülü ne girerseniz onu gösterir, kendi bir şey yapmaz :) Yani çözüm sizin kodlarınızda. Bunun yerine güzel form uygulamaları var. Daha güvenli ve sağlıklı olur...onları tercih etmenizi öneririm.
Akar hocam joomlada, php de post metodu ile yaptığım form uygulamasını çalıştırabileceğim form bileşeni var mı acaba sizin tavsiye ettiğiniz..saygılar..

Akar
20-02-2012, 20:28
Akar hocam joomlada, php de post metodu ile yaptığım form uygulamasını çalıştırabileceğim form bileşeni var mı acaba sizin tavsiye ettiğiniz..saygılar..Joomla form uygulamalarının tamamı post ile aktarımı destekler, ayrıca çoğu kod olarak form oluşturmanıza da müsaade eder. Ancak asıl amaçları bir arayüz üzerinden kod bilgisi gerektirmeden form hazırlatmaktır. Şu anda önerilerimiz chronoforms üzerinde yoğunlaşıyor.

GNCTürk
20-02-2012, 21:15
Joomla form uygulamalarının tamamı post ile aktarımı destekler, ayrıca çoğu kod olarak form oluşturmanıza da müsaade eder. Ancak asıl amaçları bir arayüz üzerinden kod bilgisi gerektirmeden form hazırlatmaktır. Şu anda önerilerimiz chronoforms üzerinde yoğunlaşıyor.
Teşekkürler en kısa zamanda deneyeceğim bu formu sitede kullanımı da varmış...saygılar..