PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇÖZÜLDÜ local'den local'e taşıma

drupiyel
23-02-2012, 12:16
siteyi bir bilgisayardan bir diğerine taşımak için ilk önce performanstan önbelleği sildim, sonra phpmyadminden zip olarak yedeğini aldım. yeni yerine aynı isimde veritabanı oluşturup import ettim.
aynı şekilde lolcalhosttaki tüm klasörü alıp yeni localhoste kopyaladım, herşey tamam açılıyor ama alttaki hatayı alıyorum :(

Warning: file_unmanaged_save_data() (D:\xampp\htdocs\includes\file.inc dosyasının 1904 satırı) içinde file_put_contents(temporary://fil6E3.tmp) [function.file-put-contents]: failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed.
Dosya oluşturulamadı.
Warning: file_unmanaged_save_data() (D:\xampp\htdocs\includes\file.inc dosyasının 1904 satırı) içinde file_put_contents(temporary://fil80C.tmp) [function.file-put-contents]: failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed.
Dosya oluşturulamadı.

gokhan
23-02-2012, 13:17
file.inc dosyasının 1904 satırı biraz üstünden birazda altından buraya kopyalarmısınız

drupiyel
23-02-2012, 16:27
Sorun bende yine :)
orada oluşturalamadığı yazıyor, raporlara bakınca yazma izni sorunu olduğunu anladım. xampp teki tempe sağ tıklayıp salt okunur kaldırdığımda düzeldi herhalde.
Herhalde diyorum, çünkü tam neler yaptığımı hatırlamıyorum; kurcaladım durdum :D