PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kurulumda bir sonraki menü ?

gokhan
23-02-2012, 13:37
arkadaşlar 2.5 kurulu yapmak istiyorum ama yapamıyorum teşitli tarayıcı olsun çeşitli Bilgisayar olsun denedim ama olmuyor.

kurulumun il aşaması dil seçimin de Sonraki diyorum ama bir ileriye gidemiyorum

yani adres çubuğunun sonuna " # " işareti koyuyor.

2.5. sürümü burdan indirdim olmadı joomla.org dan indirdim gene olmadı nedir bu sorun böle ya :)

Akar
23-02-2012, 13:46
Çözemedik o sorunu. Sunucu yapısına bağlı bir sorun ama kesin olarak etkileyen faktörü tesbit edemedik.

gokhan
23-02-2012, 13:55
abi şimdi ben kurulum yapamıcakmıyım?

gokhan
23-02-2012, 14:01
localdan kurup atim bare :)

M.Enes AYDÜZ
23-02-2012, 14:02
Son bir ihtimal daha deneyelim. Kurulumun yapılacağı adres nedir? Birde biz buradan tıklayalım bakalım gidecek mi

gokhan
23-02-2012, 14:14
muhasebexxx.yildiz-bilisim.com (kaldırıldı)

aligultekin34
23-02-2012, 14:19
Malesef Enes abi olmuyor. Dosyaları silip sıfırdan bi atıp denemediyseniz bide öyle deneyin ?

gokhan
23-02-2012, 14:20
defalarca yaptım çeşitli yerlerden indirip kurdum ama olmadı

localden kurup atacağız artık napalım :)

gokhan
23-02-2012, 18:20
localden sunucuya taşıma işlemi başarıyla gerçekleşti ama admin panelinde gezerken çoğu yerlerde bu problemi yaşıyorum mesela pozisyonları yonet diyorum pozisyon seçiyorum ama herhangi bir gelişme olmuyor öylece kalıyor , temaya girip seçenekler diyorum temanın pozisyonlarını görmek için etkinleştiriyorum kaydet kapat diyorum veya kaydet yapamıyorum , genel ayarlamada hiç bir değişiklik yapamıyorum

genel sorun uzantının sonuna " # " eklemesi bu ne böyle bir türlü anlamadım

saygılarımla...

aligultekin34
23-02-2012, 18:31
Kullandığın sunucu çok sıkıntılı o zaman :(

gokhan
23-02-2012, 18:35
bugüne kadar sorun yoktu şimdi mi var?

birde başka bir domainde deneyim bakalım ne olcak

mhusty
23-02-2012, 18:42

birde başka bir domainde deneyim bakalım ne olcak

başka domain değil başka bir hosting'te deneyin ... Ben bu zamana kadar bir çok kez 2.5 kurdum ama bölyle bir sorun yaşamadım...

gokhan
23-02-2012, 18:47
böyle bir durum söz konusu değil çünkü başka bir hosting yok ama sizin bir reseller falan varsa denemelik dns yönlendirebilirim. :)

Akar
23-02-2012, 21:22

birde başka bir domainde deneyim bakalım ne olcakEğer bugüne kadar sorun yoktu da şimdi varsa bunun sebebini hizmet aldığınuız yere sormanızda fayda var.

Ümit
23-02-2012, 21:56
Neden olarak Sunucunun PHP eklentileri ve JavaScript olarak bildirilmiş. Bu sorunun çözümünü bulan her zaman soruna sahip kişi olmuş.(Galiba) İlginç olan kimse sorunu çözdüm diye bildirim de bulunmamış.

İleri dedikten sonra tekrarlanan sayfanın kaynak kodlarına bakabilir misin?

gokhan
24-02-2012, 01:59
ümit abi başka bir domainde oldu yani sorun kalmadı soruna gelirsek tahmin etmekten başka şamsım yok ama şüpelerim var :)
bugün yüklemek istediğim subdomain e çok şey yükledim kaldırdım falan ondan olsa gerek diye düşünüyoum birde cPanel de bir özellik far biliyorsunuzdur joomla 2.5.1 yükle diyorum gereken ayarları girdiğimde otomatik olarak yüklüyor bu işlemide bir kaç defa yaptım bugün o subdomain çok yıprandı.. :)
her şey Aytuğ abimin geç artık 2.5 e demesiyle başladı :D
yeniden konu açmadan bir soru sorayim şimdi 2.5 i yükledim temayıda yükledim temayı görüyorum de temadaki pozisyonlarında nerde olduğunu gördüm oraya atıyorum ama sayfayı yenilediğimde mödülü göremiyorum sadece mainbody var