PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Joomla Marşı Yazalım mı?

cabirpekdemir
24-02-2012, 16:25
Selam ve Sevgilerle...
Sevgili dostlar joomla için bir marş yazalım mı? İlk Mısrası benden...

Joomla Marşı

Biz joomlacıyız, joomla severiz,
Joomladan başkasını bilmeyiz,
İstediğiniz projeyi getirin bize,
Joomla ile en kısa sürede hallederiz...

gokhan
24-02-2012, 16:29
tebrikler. buna bide marş müziği :)

drupiyel
24-02-2012, 16:38
Umarım drupal için kimse böyle bir şey yapmaz :p

gokhan
24-02-2012, 16:40
merak etme yapmazlar çünkü cabirpekdemir abi drupal kullanmıyor ;)

drupiyel
24-02-2012, 17:19
Yazmaz eminim, o kadar joomla aşığıki ilk mısra benden derken dördünü de çıkartmış :D zaten o sözlerden bir drupalci beklemek hata olurdu :D
Kaç haftalardır bir site yapamadım drupalde zaten...

bu arada konunu baltaladım galiba @cabirpekdemir kusura bakma, marş da güzel olmuş ;)

gokhan
24-02-2012, 17:33
marş zaten güzel drupala yapmadıkları için kıskanıyorsun ;) drupiyel

drupiyel
24-02-2012, 18:05
Ne kıskanacağım, ihtiyaç yok :D
Zaten onda da daha çömez bile değilim :rolleyes:

Akar
24-02-2012, 18:22
Cabir Bey bizim nesil marşları sever, militarist bir nesiliz az çok. Lâkin genele hitap eder mi bilemiyorum. Güzel bir düşünce, güzel başlangıç yapmışsınız, kendi adıma teşekkür ederim.

Şenol
24-02-2012, 20:51
elinize sağlık güzel olmuş :D Aytuğ abiiiii bizde joomla için şöyle Tshirt - Sweatshirt yapsak olmazmı yazın kışın giyeriz joomla derneğine ve joomla portalına özel bir şeyler. ;)

gokhan
24-02-2012, 20:56
bu tshirt işleri için baskı işini ben hallederim hatta ellerimle yaparım Allah ın izniyle ;)

Şenol
24-02-2012, 21:30
birde tasarım yapacak biri lazım;)

Akar
24-02-2012, 22:32
elinize sağlık güzel olmuş :D Aytuğ abiiiii bizde joomla için şöyle Tshirt - Sweatshirt yapsak olmazmı yazın kışın giyeriz joomla derneğine ve joomla portalına özel bir şeyler. ;)

bu tshirt işleri için baskı işini ben hallederim hatta ellerimle yaparım Allah ın izniyle ;)Joomla için nasıl olur bilmiyorum, kullanım hakkı sorunu var ama Joomla+JoomlaPortalı veya Joomla Derneği için olabilir. O zaman Joomlanın ismini, logosunu kullanmış oluruz başka bir şeyin yanında, sorun olmaz. Zaten biri yapmasa biz yapacağız. Şimdiye kadar diğer masraflara öncelik verdiğimizden hep tişört işini erteledik. Bir İstanbul buluşması yapsak 500 lira civarında masrafı oluyor ekibin (tüm ekip). Şehir dışında yer hariç 1.000 lirayı geçiyor. Dolayısıyla bu tür şeylere sıra getiremedik daha (ama hep listenin başında aslında). Bir ara cmstürk zamanı buluşma yaparken bir arkadaşımız kalem yapmıştı, Allah razı olsun. Promosyoncu olduğu için elimden bu gelir dedi yaptı. Eh, hep elinden gelenin yapılmasını arzuluyoruz zaten; biz öyle yapıyoruz neticede. En azından bu tür şeyleri biri maliyetine yapıyorum, şu kadarını da ben karşılıyorum dese, biz üstünü tamamlarız bir şekilde evvel Allah. Şöyle sürekli katılım sağlayan 25-30 kişiye güzel bir hediye olur. Bu işi yapan varsa reklamı da olur. Dernek için ayrıca yapılıp satılabilir tabii.