Arkadaşlar merhaba!

Sh404sef veya artio neyse bu ikisini her kullanmamda değişik değişik problemler yaşıyorum.. Sonra kullanmaktan vazgeçiyorum... Önceden konu açmıştım mesela sh404sef yüklüyorum menüde hani bulunduğun sayfa işaretli olur ya ya rengi değişir ya kalınlaşır onu yapmıyor... temadan temayada farkediyor bu problem.. Neyse bugün gene sh404sef yükledim bu seferde slideshow programıyla çakıştı.. slideyi ayarlıyorum bütün sayfalarda göster diyince slide gözüküyor ama sadece anasayfayı seçtiğim zaman çıkmıyor... sh404sefi kapatıyorum slide gözüküyor.. menü problemindede aynı şekilde sh404sefi kapatınca düzeliyordu...

Neyse bugün dedim sh404sef kullanmayacağım geçtim artioya... artioyu yüklemeden önce urllerde türkçe karakter problemi vardı biraz önce forumda konuştuk hallettik sorun dil dosyasındanmışş.. sonra artioyu yükledim bu seferde urllerde türkçe karakterler çıkıyor... mesela yeni ürün yazıyorsun takma isime aynen geçiyor yeni ürün diye türkçe karakterlerle yani... kapatınca herşey normal..

Şimdi ben bu kadar problem yaşarken bunca millet nasıl bunları kullanıyor anlamıyorum...
önerebileceğiniz bişey var mı?? ayar felan yapmıyorum acaba ondan mı?