3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa BirinciBirinci 123
23 iletiden 21 ile 23 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    90

Standart Cevap: milliyet.com.tr de ki gibi bir foto galeri bileseni ariyorum

Sırayla olmayacak ama ,

Angelaus : php bir coder e sıfırdan böyle bir sistemi yazdırmak daha mantıklı olacak sanırım. Boşuna tab vs. Ile vakit kaybetmeyiz.zaten çok vakit harcadım bu ise.ve artık sıktı. Bazen böyle kısır şeyler olusunca insan alternatif bakış acıları arıyor.onları da bulamayınca gıcık oluyor.

Akar , inşallah ıstanbul a geldiğinizde oturup sohbet etmeyi çok isterim. Çok entellektüel bir yaklaşımınız var.

Reklam ekleme olayına gelince, aslında her seferinde elle de eklenebilir.bu cok sorun olmaz. Sizinki elbette en uygunu, ama artık ben ondan geçtim.

Resme tiklayinca sonraki resme geçsin ( hwdphotoshare de bu özellik mevcut ), arada bir resme link verebilirim.bu ikisi kafi.

İletiler
    2.515

Alıntı lynx´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
    Sırayla olmayacak ama ,

Angelaus : php bir coder e sıfırdan böyle bir sistemi yazdırmak daha mantıklı olacak sanırım. Boşuna tab vs. Ile vakit kaybetmeyiz.zaten çok vakit harcadım bu ise.ve artık sıktı. Bazen böyle kısır şeyler olusunca insan alternatif bakış acıları arıyor.onları da bulamayınca gıcık oluyor.

Akar , inşallah ıstanbul a geldiğinizde oturup sohbet etmeyi çok isterim. Çok entellektüel bir yaklaşımınız var.

Reklam ekleme olayına gelince, aslında her seferinde elle de eklenebilir.bu cok sorun olmaz. Sizinki elbette en uygunu, ama artık ben ondan geçtim.

Resme tiklayinca sonraki resme geçsin ( hwdphotoshare de bu özellik mevcut ), arada bir resme link verebilirim.bu ikisi kafi.
    O zaman sorun yok diyebiliriz. Size lazım olan şimdi elle bağlantı verilebilecek bir resim galerisi. Bu bir modül de olabilir, konunun gidişatında gördüğüme göre. Galeri dolaşımı oklarla sağlanıyorsa da onlar resim için düzenlenebilir kuvvetle muhtemel. Siz bir galeri uygulaması beğenin, biz düzenlemeye çalışalım inşeallah. Üzerinde ok olanla ok olmayan arasında iki fark vardır. Birincisi dolaşım bağlantısına ok resmi eklenmiştir. İkincisi dolaşım bağlantıları sağlı sollu, ileri geri şeklindedir. Bu mantıkla görebileceğimiz gibi bu tür eklentileri istediğiniz şekilde düzenlememiz çok zor olmaz diye düşünüyorum.

Tanışmaktan memnun olurum. 2-3 ayda bir etkinliğimiz oluyor, en son Şubat ayında 50 kişi toplandık. Siz de katılabilirsiniz. Gelecek İstanbul etkinliğimiz Mayıs ayında olacak gibi. Bugünlerde tarihi belirleyip ilan edeceğiz inşeallah.

Katılımcı Üye
    İletiler
    90

İlginize teşekkür ederim.
    İnşaah görüşmek nasip olur.

Foto galeri olarak ;

Şimdi foto galerileri incelediğimizde,

istemihan05 'in gönderdiği Widgetkit Slideshow - YOOtheme en iyilerinden biri.
    ( her nekadar galeriyi yayınlamayı başaramasam da)

isterseniz bunun üzerinden gidebiliriz.

3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa BirinciBirinci 123

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 2 kişi (0 üye ve 2 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri