7 iletiden 1 ile 7 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    40

Standart Phoca Questbook

merhaba arkadaşlar Phoca Questbook ziyaretçi defterini kurdum menü olarak atadım fakat menüde ziyaretçi defterine tıkladıgım zaman hata alıyorum hata şudur ... ''warning select Questbook''

Katılımcı Üye
    İletiler
    224

Standart Cevap: Phoca Questbook

Alıntı Utku DLKC´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
    merhaba arkadaşlar Phoca Questbook ziyaretçi defterini kurdum menü olarak atadım fakat menüde ziyaretçi defterine tıkladıgım zaman hata alıyorum hata şudur ... ''warning select Questbook''
    Phoca Guestbook ayarlarından yeni ziyaretçi defteri oluşturup menüden link verirken o defterii seçmemişsin sanırım
    SORAN OLURSA BUNU DA ultrAslan YAPTI DERSİNİZ!!

Giresun Görele Karadere Köyü Derneği

Katılımcı Üye
    İletiler
    40

şimdi eklentiden phoca Questi kurdum sonra menuler/main menu/ yeni / diyerek Phone Questbook bileşenini seçtim bundan sonra farklı bir adım dahamı var ?

Katılımcı Üye
    İletiler
    224

şimdi eklentiden phoca Questi kurdum sonra menuler/main menu/ yeni / diyerek Phone Questbook bileşenini seçtim bundan sonra farklı bir adım dahamı var ?
    1. Adım ; Bileşenler/Phoca Guestbook/Ziyaretçi Defterleri/Yeni ( herhangi bir isimde defter oluşturuyoruz örnek;utku)
    2. Adım ; Menüler/Anamenü/Yeni/Menü Öğesi Türü/Phoca Guestbook-Ziyaretçi Defteri seçtikten sonra gelen sayfada Gerekli ayarlar sekmesi altında ziyaretçi defterini seçin açılır menüsünden 1.adımda oluşturduğumuz ziyaretçi defterimiz olan utku'yu seçip kaydediyoruz

Katılımcı Üye
    İletiler
    40

çok teşekkür ederim. Peki 1 sorum daha olucak ... Modül içerikleriyle nasıl oynıcaz... Örnegin : slide gösterisini değiştirmek istiyorum yazıları ve resımleri filan modulu buldum fakat içerigiyle oynayamıyorum ..

Katılımcı Üye
    İletiler
    224

çok teşekkür ederim. Peki 1 sorum daha olucak ... Modül içerikleriyle nasıl oynıcaz... Örnegin : slide gösterisini değiştirmek istiyorum yazıları ve resımleri filan modulu buldum fakat içerigiyle oynayamıyorum ..
    Hangi modül olduğu bilgilerini verip yeni başlık altında konu açarsan forum içerisinde yardımcı mutlaka olunacaktır.

Katılımcı Üye
    İletiler
    40

tesekkurler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri