2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
28 iletiden 11 ile 20 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Standart Cevap: Admin paneline erişemiyorum yardım!..

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  yönetim panel.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü:  16,1 KB (Kilobyte) bu şekilde gelmesi gerekirken

direk bu şekilde admin giril yapılmış gibi geliyor ama hiçbir şey gözükmüyor..

Resmin ismi:  ypanel.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  11,4 KB (Kilobyte)
    Güncelleme yapamıyorum yardımcı olun...saygılar..
    Herşeyde bir bilgim olsun birşeyde alim olayım diye burdayım

"Sahip olamadıklarımız için ağlamaktansa Sahip olduklarımız için şükretmemiz gerekmez mi?"
    Joomla Başka CMS Tanıma!.

Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Hayır göremiyorum Ümit abi..aynen yukarıdaki gibi..saygılar..

"Sahip olamadıklarımız için ağlamaktansa Sahip olduklarımız için şükretmemiz gerekmez mi?"

-> enesayduz <-
    İletiler
    741

Farklı bir tarayıcı ile dener misin?

Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Farklı tarayıcı da denedim olmadı Enes hocam...saygılar..

Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Güncellemeyi şuan yaptım ama şimdi de şöyle bir veritabanı hatası verdi..

Resmin ismi:  güncelleme.jpg
Görüntüleme: 6
Büyüklüğü:  21,7 KB (Kilobyte)

Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Tekrardan S.A değerli arkadaşlar sorunumu şu şekilde çözdüm admin panelde joomla kurulumu ile gelen yönetici şablonunu kullanıyordum onun yerine başka bir 2.5 sürüm desteği olan şablon yükledim ve şimdi paneli görebiliyorum yalnız başka joomla sitemde güncelleme yaptıktan sonra hiçbir sorun olmadı bunu da belirtmek isterim..herkese saygılar..

İletiler
    2.515

SQL hata ekranınında ne yazdığı okunmuyor, resim oldukça küçük. Yönetici temasını yeni joomla paketinden yenileyerek dener misiniz bakalım ne olacak.

Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Akar abi joomlayı güncelliyorum ilkbaşta herşey normal ama oturumu kapatıp tekrar açılınca admin paneli görülmüyor veritabanı hatası veriyor..diğer 2 sitemde normal güncellemeyi yaptım sorun olmadı...2 gün önce joomla kurulumu yaptığım ön eki farklı olan veri tabanı tablolarını kaldırmıştım bundan dolayı hata alıyor olabilirmiyim?... login ekranı gelmiyor...Saygılar..

Katılımcı Üye
    İletiler
    228

Akar abi güncelledikten sonra şu hatayı alıp duruyorum sürekli eski yedeği kurmak zorunda kalıyorum...yardımlarınızı bekliyorum saygılar..

JInstaller: :Install: SQL Hatası DB özelliği 1062 hata numarasıyla başarısız oldu.
    Duplicate entry '28' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `nmwe2kz5y_extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (28, 'com_joomlaupdate', 'component', 'com_joomlaupdate', '', 1, 1, 0, 1, '{"legacy":false,"name":"com_joomlaupdate","type": "component","creationDate":"February 2012","author":"Joomla! Project","copyright":"(C) 2005 - 2012 Open Source Matters. All rights reserved.","authorEmail":"admin@joomla.org","autho rUrl":"www.joomla.org","version":"2.5.2","descript ion":"COM_JOOMLAUPDATE_XML_DESCRIPTION","group":"" }', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);
    SQL =

INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES
    (28, 'com_joomlaupdate', 'component', 'com_joomlaupdate', '', 1, 1, 0, 1, '{"legacy":false,"name":"com_joomlaupdate","type": "component","creationDate":"February 2012","author":"Joomla! Project","copyright":"(C) 2005 - 2012 Open Source Matters. All rights reserved.","authorEmail":"admin@joomla.org","autho rUrl":"www.joomla.org","version":"2.5.2","descript ion":"COM_JOOMLAUPDATE_XML_DESCRIPTION","group":"" }', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);

Dosya Güncelleme: SQL hata dosyası DB özelliği 1062 hata numarasıyla başarısız oldu.
    Duplicate entry '28' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `nmwe2kz5y_extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (28, 'com_joomlaupdate', 'component', 'com_joomlaupdate', '', 1, 1, 0, 1, '{"legacy":false,"name":"com_joomlaupdate","type": "component","creationDate":"February 2012","author":"Joomla! Project","copyright":"(C) 2005 - 2012 Open Source Matters. All rights reserved.","authorEmail":"admin@joomla.org","autho rUrl":"www.joomla.org","version":"2.5.2","descript ion":"COM_JOOMLAUPDATE_XML_DESCRIPTION","group":"" }', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);
    SQL =

INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES
    (28, 'com_joomlaupdate', 'component', 'com_joomlaupdate', '', 1, 1, 0, 1, '{"legacy":false,"name":"com_joomlaupdate","type": "component","creationDate":"February 2012","author":"Joomla! Project","copyright":"(C) 2005 - 2012 Open Source Matters. All rights reserved.","authorEmail":"admin@joomla.org","autho rUrl":"www.joomla.org","version":"2.5.2","descript ion":"COM_JOOMLAUPDATE_XML_DESCRIPTION","group":"" }', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);

İletiler
    2.515

Senin durum karışık...ben tam hakim olamadım duruma.

2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri