6 iletiden 1 ile 6 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    40

Question Slide modülün içeriğiyle oynamak

Merhaba arkadaşlar sitemde bir tema kullanıyorum Corparate isimli temada slide gösterimi filan var ben bu slide gösterımın modulunu buldum fakat içeriğiyle oynayamıyorum farklı bir yolu yada yeri mi var daha cok yenıyım .... Teşekkürler

Katılımcı Üye
    İletiler
    40

Standart Cevap: Modül

bu arada arkadaşlar joomla sürümü 1.5 kullanıyorum tema ise Joomla! Templates - Professional Joomla 2.5 Templates, Joomla Themes, Joomla Design Shop, Modules and Free Extensions verdiğim linkteki corparate 2 adlı temadır ... yardımcı olursanız sevınırım

Ümit A.
    İletiler
    960

News Show Pro GK4 modülü kullanılmış.

Eklentiler > Modül Yöneticisi > mod_news_pro_gk4

Modül ayarlarına girdiğinizde sağ alanda bulunan "DATA SOURCE" sekmesinden modülün içeriğini belirleyebilirsiniz. (Hangi yazıların orada yayınlanması)

"Source of" sekmesinden yazıların nereden alınacağını belirleyebilirsiniz. (Kategorilerden ve yazılardan veya 3. parti eklentilerin içerisinden gibi)

Kategoriler seçerseniz "Sourve of" sekmesinin altından "Categories" alanından hangi kategorideki yazıların yayınlanmasını istiyorsanız o kategoriyi veya kategorileri seçin. (Çoklu kategori seçimi için CTRL kullanabilirsiniz.)

Yok ben sadece seçeceğim yazıların yayınlanmasını istiyorum derseniz;
    "Sourve of" alanını Articles veya Yazılar olarak seçili hale getirin. Seçimden sonra altta çıkacak "Articles" alanına o yazıların ID 'lerini yazın. 10,3,24,7 gibi.

Diğer alanları biraz kurcalayarak öğrenebilirsiniz.

Not: Sorunuza bu kadar geç cevap verilmesinin sebebi galiba ücretli eklentilere forumun açık alanlarından destek verilmemesidir.

Katılımcı Üye
    İletiler
    40

bilgiler için teşekkür ederim fakat ben bahsettiğiniz ''News Show Pro GK4'' modulunu kullanmıyorum.. Modül türü ''mod_gk_image_show'' bu modulun ayarlarına gırdıgım de ise sadece bunlar yer alıyor Modül Özellikleri

Module Class Suffix
    Module unique ID
    Slides group
    Module style
    Style variation
    Ayarlar

Not : evet eklenti ücretli ve ben bi stajerim şirkette bu konudan bahsettim ''eklenti ücretli o yuzden ıcerikleriyle oynama yapamıyoruz dediğimde bana temanın warezini indirdik ve içerikleriyle oynayabilirsin '' deniliyo bende bu konu uzerınde ısrarcı olmak ıstemıyorum ne denılıyosa yapmaya calısıyorum fakat olmuyo... Yardımlarınız ıcın tesekkurler bu arada

Ümit A.
    İletiler
    960

Ücretli ise yapımcısından destek istemelisiniz.

Bu arada çalıştığın şirket gerçekten şirketmiş.

Kolay gelsin.

Katılımcı Üye
    İletiler
    40

Standart Cevap: Slide modülün içeriğiyle oynamak

Yok kardeş haklılarmış değiştirdim herşeyini

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri