4 iletiden 1 ile 4 arası.

Standart Joomla 2.5.0 dil değiştirici sorunu

Arkadaşlar merhaba,
    2.5.0 da eklenti kullanmadan forumda anlatıldığı gibi türkçe ve ingilizce olarak sitemi yaptım. Her dil için dil değiştirici yayınladım . Dil değiştiriciyi aktif ettiğimde sadece ingilizce sayfaya geçiş için bayrak görünüyor, türkçe gözükmüyor. ingilizce sayfaya geçtiğimizde yine ingilizce gözüküyor. Nerde yanlış yada eksik yapmış olabilirim?

Katılımcı Üye
    İletiler
    100

Standart Cevap: Joomla 2.5.0 dil değiştirici sorunu

En önemli konu olan her dil için bir ana menü oluşturup ana menülerin default menülerinde dil bayrakları göründü mü adminde?
    وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ İnsan için ancak çalışmasının karşılığı vardır. Necm / 39

Evet ikisinide oluşturdum ancak İngilizce için olan menüde bayrak varken, Türkçe için olanda sadece yıldız var.

Türkçe menü içerisindeki anasayfanın dilini tümü olarak seçmek zorunda kalıyorum, Türkçe seçebilsem düzelecek gibi geliyor ama bunuu yapamıyorum, aşağıdaki hata mesajını veriyor.
    Belirtilen hatadan ötürü kaydetme başarısız: Bu menü öğesi için dil seçeneği 'Tümü' olarak ayarlanmalıdır. En az bir varsayılan menü öğesinin dili, site çok dilli olsa bile, Tümü için ayarlanmış olmalıdır.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri