3 iletiden 1 ile 3 arası.

Post jFusion Oturum Sorunu

Şimdi joomlaile 2-3 ay oldu tanışalı o yüzden soracaklarımın cevabı çok basit olablir o yüzden kusura bakmayın.

Joomlayla vbulletin forumu entegre ettim. Üye senkrenizasyonunu filan yaptım ancak karşımda iki sorun var.
    1.si Joomla siteye üye giriş yaptıktan sonra forumada giriş yapmış oluyor sorun yok
    aynı şekilde joomladan çıktıktan sonra forumdan da üye çıkış yapıyor ancak
    Forumdan çıkış yaptığında joomla ana sayfada giriş yapmış olmuyor. Ayrıca üyenin bir de orada kullanıcı adını ve şifresini girerek giriş yapması gerekiyor.
    forumdan çıkış yaptığında sitede hala bağlı oluyor
    jfusionu karıştırdım filan ama ing olduğu için bişey anlamadım.. Bu sorunu nasıl halledebilirim.
    2. problemim ise Giriş Modulu inglizce. Bu modulun türkçe dil dosyasını bulamadım. Acaba bu dil dosyalarını kendim değiştirebilir miyim. ? Sadece modül. Birde kullanıcı joomladan kayıt olmak istediğinde modul kullanıcıyı forumdan üye olmaya yönlendiriyor. Şu an bir problem değil ama ilerde probleme yol açar mı ?
    Çok soru sordum galiba

İletiler
    2.515

Standart Cevap: jFusion Oturum Sorunu

Birinci soruna bir şey diyemiyorum, ayarların bir yerinde sorun olmalı. İkinci sorun için ise dil dosyalarını kendiniz değiştirebileceğiniz gibi Dil Yöneticisi altında dil umursamazlığı özelliğini de kullanarak halledebilirsiniz.

Standart Cevap: jFusion Oturum Sorunu

Teşekkürler cevabın için hocam...
    Peki Genel olarak ayarlarının nasıl yapılması gerektiğine dair bir video var mı acaba. internette arattığımda 2008 yılına ait bir video gördüm onun haricinde bulamadım. Ayarlarımı ona göre yapmıştım da

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri