Merhaba arkadaşlar..

Opencart kullanmaya henüz yeni başlayacağım. Haliyle bazı şeyleri henüz yapamadım ve sizlerin yardımına ihtiyacım var. Yapmak istediklerim şunlar:

-Herhangi bir kategoriye tıkladım ve ürünler listelendi. Bu listelemenin sadece tablo görünümünde olmasını istiyorum liste şeklinde değil.
-Kategoriye tıkladım ürünler listelendi. Burada sadece Ürün Adı ve Ürün Resmi gözüksün istiyorum yani Fiyat gözükmesin.
- Ürünler listelenirken 3 sütun 5 satır listelensin istiyorum yani bunu kendim ayarlayabilmek istiyorum
- Herhangi bir ürün detayına tıklayıp girdik. Ürün detayında da sadece Fiyat, Stok Durumu, Ürün Kodu, Ürün Resmi ve Sepete Ekle gözüksün yani Seçenekler, Ödül Puanı, A.Listeme Ekle Karşılaştırma gibi fazladan olaylar bana lazım olmayacak.
-Ayrıca bazı zamanlarda sepet işlevinin de kaldırılması gerekebilecek yani satış işlemi yapılmadan sadece ürünleri gösterme amaçlı da kullanmam gerekecek.

Bana bu konular hakkında neyi nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz ? En azından olayın mantığını kavrarsam sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.