4 iletiden 1 ile 4 arası.

Standart Google Adsense Alternatif

Merhaba arkadaşlar ,belki bir çoğunuz benim gibi mağdursunuz bilemiyorum ama , benim hesabımı durdurdular adsense ve adwords iki hesabıda

adwords ile bir sefer reklam yayınlamıştım zamanında , 150 -200 tl gibi bir miktar ödemiştim , uzun bir arada sonra bana bir adwords kuponu yolladılar 100 tl değerinde bir kupon..

Bu kuponu kullanmak için siteye girdim kupon kodunu girdim ve aradan 30 dakika geçmedi hesabınız durduruldu diye bir mail geldi

Adsense de ise , yaklaşık 6 senedir yayında hiti az olan bir şehir sitem var , toplasan günde 30-60 kişi ancak ziyaret eder , reklamları site görselliğini zenginleştirmek adına kullanıyordum da diyebilirim.. Para kazanmak hiç amacım olmadı , zaten kimsede tıklamıyordu 3-4 senede adsense de biriken tutar 62 dolar gibi bir miktar olmuştu..

Lafı uzatmayayım reklam kodlarını yine bana ait olan hiti yüksek bir siteme ekledim , hiti yüksek derken diğer şehir sitemden biraz daha yüksek olan siteme.. Reklam kodunu eklememden 1 hafta gibi bir süre sonra bir mail geldi ve AdSense hesabınız devre dışı bırakılmıştır , sebebi ise tam hatırlamıyorum tıklamaların sahteliğiyle ilgili idi sanırım , halbuki ben ne kimseye reklamlara tıklayın diye bir şey dedim nede kendim veya çevrem böyle bir şey yapmaya çalıştım..

Yine çok konuştum sanırım , sorum şu adsense alternatif önerileriniz varmıdır , google dan başka adhod felan denedim ama denediklerim memnun kalmadım , bildiğiniz tavsiye edeceğiniz başka alternatif siteler varsa yazarmısınız..

Yeni Üye
    İletiler
    28

Standart Cevap: Google Adsense Alternatif

Bende adsense mağduruyum ama ben suçluydum tıklatmaya yönelik yazılar paylaşıyordum. Şimdi akıllandım ama geç kaldım sanırım . Hürriyetin bumerang diye bir servisi var bende daha yeni kullanmaya başladım. Gayet güzel bir servise benziyor. Ayrıca reklamstore, ad.logro var. Reklam store yüksek hitli siteler için ideal. Logro sitemi onaylamadığı için bir fikrim yok .

İletiler
    2.515

Adsense'in alternatifi yok arkadaşlar. Pek çok reklam ağı var. Özellikle adult ve yüksek hitli sitelere odaklanıyorlar, çünkü adsense bunlara ya izin vermemiştir ya da açlıkları sebebiyle yasaklamıştır. Bin gösterime şu kadar, 1000 tıklamaya bu kadar diye ödeme yapıyorlar. Günde birkaç bin tekil hiti olanlar değerlendiriyor.

Adsense konusunda en iyisi. Ayrıca gittgidiyor falan olabilir, ürün bazlı reklam düşünülürse. Ancak 50-100-500 hitli genel siteler için çok fazla tırmalamaya gerek yok bence.

Katılımcı Üye
    İletiler
    112

adnet ve reklamport bu iki sistemi deneyebilirsin. Ama bu sistemler inceleme ve bazı şartlar karşılığında reklam kodu veriyorlar.
    Bilgi Paylaştıkça Güzel

Twitter @macitsari

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri