5 iletiden 1 ile 5 arası.
    Bronz Üye
    İletiler
    324

Question WordPress de menü oluşturma

localhost da wordpress'in son sürümünü deniyorum elimde ücretli bir tema var. Admin panel'den menü oluşturuyorum peki bu menüyü temanın üst kısmında görünmesini nasıl sağlarım, WP hakkında pek bilgim yok,her hangi bir eklenti kullanmak gerekiyormu,konu hakkında bilgi verebilecek olan arkadaşım vardır heralde.

Katılımcı Üye
    İletiler
    53

Standart Cevap: WordPress de menü oluşturma

Temanın üst kısmı derken tam olarak neyi kasdettiniz ayrıca hangi tema için sormaktasınız biraz bilgi verirseniz mutlaka yardımcı olunacaktır.

Katılımcı Üye
    İletiler
    223

Temanız menü desteklemesi gerekir hocam header kısmına menü ekleyebilmeniz için yani temanızda >görünüm>menü ye geldiğinizde Temanız 1 veya daha fazla menü destekliyor. Yazması gerek yazmıyorsa bir kaç düzenleme bunu halledebilirsiniz.Düzenleme için gereken link zaten orada çıkıyor olması lazım.

Bronz Üye
    İletiler
    324

Problemi hallettim arkadaşlar,wordpress'ten bayadır uzak kaldığım için 3.0 sürümünde gelen bir özellik varmış,alt menü oluşturmak için mause ile tutup diğer menü altında yana kaydırmanız yetiyormuş.

Evet insan uzun zaman uzak kalınca bazı şeyleri unutabiliyor haletmenize sevindim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri