3 iletiden 1 ile 3 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    107

Standart 18" monitör pixel ayarı

Arkadaşlar biliyorum tasarım için uygun olmayan bir ölçüde 18. monitör ama şu an onu kullanıyorum. Ve bir türlü pixel ayarlarını tutturamadım. 18. monitörün en uygun pixel ayarını bilen varsa payşaşabilirmi. Teşekkürler
    Değer Verdim Yeteri Kadar, Artık Herkes Ederi Kadar...

Katılımcı Üye
    İletiler
    46

Standart Cevap: 18" monitör pixel ayarı

Monitor marka ve modelini Google'da aratın. Özelliklerine bakacak olursanız orada doğal çözünürlüğünü gösterecektir. Bununla birlikte absürt bir çözünürlük değerine sahip olabilir ve ekran kartınız bu çözünürlüğü desteklemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda ekran kartı yazılımının detaylarında tüm ekran çözünürlüklerini göstermek için bir ayar bulunma ihtimali var. Onu aktif ederseniz o listeden seçim yapabilirsiniz. En son ihtimal ise ekran kartının özelliklerine müdahele eden 3.parti yazılımları araştırıp onlarla çözüm bulunabilir. Genelde overclock eksenli olsa bile işinize yarayacak bir sonuç elde edebilirsiniz.

Katılımcı Üye
    İletiler
    107

Standart Cevap: 18" monitör pixel ayarı

Depodan 15" tüplü monitör çıkardım sanırım bir müddet onunla idare edeceğim Yapdığım ayarda gördüğümle Baskıda aldığım boyutların hiç bi alakası yok çünkü
    Konu mehmettan tarafından (29-08-2012 Saat 09:19 ) değiştirilmiştir.
    Değer Verdim Yeteri Kadar, Artık Herkes Ederi Kadar...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri