1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa 123 SonuncuSonuncu
25 iletiden 1 ile 10 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    105

Standart Tüm Sitelerim Hack

yahu bir firmaya bulaştık allah hakkımızda hayırlısını versin ilk başlarda gayet iyi idi ama şu an hack üstüne hack yiyorum bu hizmet aldığım firmanın açıklarındanmı kaynaklanıyor yoksa bendenmi 7 tane bir yerde 3 tane başka yerde var sitem 7 tane olan yerde kiler sürekli hack leniyor yardım istiyorum ne yapmalıyım firmanın ismini vermiyorum sadece baş harfini vereyim bari N........S Diyorum... ne yapabilirim telefonları kapalı ulaşamıyorum adam gibi açıklama yok bir şey söyleseler ona göre hareket etsek

Ümit A.
    İletiler
    960

Standart Cevap: Tüm Sitelerim Hack

Geçmiş olsun. Forumumuzda daha önce açılan başlıklar var bu konu ile ilgili. Kendisini firma sahibi olarak tanıtan birisi cep telefonunun açık olduğunu söylemiş. Numarayı pm atıyorum. Belki işinize yarar.

İletiler
    2.515

Geçmiş olsun Murat Bey. Firma sunucular ile ilgili bir sorun olduğunu kabul etmiş görünüyor. Zaten tüm müşterilerde sorun olması beklenemez. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun Murat bey, sunucu hizmetinde en önemli hizmetin güvenlik ve kesintisiz desteğin olduğunu unutmayalım.

Bronz Üye
    İletiler
    324

öncelikle geçmiş olsun benimde dün hack olayı başıma geldi dün sorunu çözdük sağolsun aytuğ abide bilgi verdi bugünde başka bir sorun var sanırım sizin çalıştığınız firma ile benim çalıştığım firma aynı baş ve son harfleri tutuyor:eek:

Evet her ikinizin çalıştığı firma aynı. Zaten sunucunuz hack yediğinden sunucu ve sunucularda bulunan tüm siteler etkilenmiş durumda.

Bronz Üye
    İletiler
    324

napalım kaderde varsa yaşamak :cool:

Katılımcı Üye
    İletiler
    66

Aynı firmada barınan benim sitemde hacklendi vermiş olduğu telefondan aradım. sunucularından kaynaklandığını ay sonuna kadar btün sorunları gidereceklerini söledi. İnşaallah giderirler.

Kesinlikle sorunu gidereceklerdir. Hiçbir firma böyle bir durum yaşamak istemez. Emin olun ki geceleri bile uyumadan sorunu bir an önce gidermeye çalışıyorlardır. Allah müşterilere sabır firmadakilere kuuvet versin.

Bronz Üye
    İletiler
    324

bekliyoruz bizde umarız sorun en kısa zamanda çözülür.

1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri