8 iletiden 1 ile 8 arası.
    Yeni Üye
    İletiler
    12

Standart Acepolls modül yüksekliği?

merhaba,

Acepolls anket modülünü kullanıyorum ama modülde yükseklik sınırı yok ve bu yüzden yüksekliği girdiğim ankete göre ana sayfada bulunduğu satırdaki diğer modüller ile uyumlu durmuyor. Bunun için bir çözüm var mı, yoksa ayrı bir satırı bu modüle mi vereyim?

Diğer modüllerde de benzer sorunlar yaşıyorum, bunların yüksekliklerini sabitlemek için genel bir çözüm var mı? template'in css'ine girip satırlar için sınır koymak çözüm müdür?

Standart Cevap: Acepolls modül yüksekliği?

Başka bir modülün içinde Acepolls anket modülünü yayınlamayı denediniz mi?
    www.maraswebtasarim.com.tr www.webtasarimmekani.com
    Joomlasız insan olur mu ? İnsansız joomla olur mu ? Olmaz olur mu ! Ama olmaz olsun..

Yeni Üye
    İletiler
    12

Başka bir modülden kastınızı anlamadım, modülün (acepoll) boyut sınırlama ayarı yok. Başka bir konum diyorsanız modülün sınırlama ayarı olmadığı için aynı sorun oluyor.

gavick.com'un tabs modülü var, o modül içerisinde sizin yüksekliğini ayarlamak istediğiniz modülü yayınlayabiliryorsunuz . daha sonra tabs modülünün kendi yüksekliğinin ne kadar olmasını istiyorsanız , tabs modül ayarlarında mevcut
    Joomlasız insan olur mu ? İnsansız joomla olur mu ? Olmaz olur mu ! Ama olmaz olsun..

Yeni Üye
    İletiler
    12

Hocam tab'ı oluşturdum ancak içine modülü nasıl atayacağımı bulamadım bu Gavick'in modüllerini bir türlü çözemedim zaten, news pro da çok karışık gelmişti o yüzden onu kullanmıyorum

Öncelikle Acepolls modülünde modül posizyonu bölümüne tab1 yazınız.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  modul-posizyonu.JPG
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  28,3 KB (Kilobyte)
    (Not: sitenizi modül posizyonlarına bakın böyle bir posizyon varmı. varsa eger o modül posizyonunda bulunan bütün modüller tabs modülünde görünecegi için ona dikkat edin)
    Daha sonra Tabs GK4 modülüne gelelim.
    Tabs GK4 sağ taraf modül ayarlarında Basic de
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  moduk-yuksekligi.JPG
Büyüklüğü:  13,4 KB (Kilobyte) modül yüksekligini ayarlayın.
    Your Tabs bölümnde

Resmin ismi:  modul1.JPG
Büyüklüğü:  9,0 KB (Kilobyte)
    daha sonra

Resmin ismi:  modul2.JPG
Büyüklüğü:  21,8 KB (Kilobyte)

Yeni Üye
    İletiler
    12

hocam merhaba, öncelikle cevabın ve ilgin için teşekkür ederim ancak ben aslında bir modül alanında bir kaç modülü birleştirmeyeceğim için geçici bir çözüm olur ama hala kesin çözüm değil diye düşünüyorum. Farklı modüllerin yüksekliklerini ayarlamak için bu modülü her biri için kopyalamak gerekiyor bir de tab isminin saklanamaması sorun oluşturabilir.

Yeni Üye
    İletiler
    12

Smile Cevap: Acepolls modül yüksekliği?

Arkadaşlar benzer sorun yaşayanlar olursa ben sorunu çözdüm, kullandığınız temanın javascript ayarlarını mutlaka kontrol edin. Ben bu ayarlar içerisinde çözümü buldum.

iyi çalışmalar.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri