6 iletiden 1 ile 6 arası.

Standart Sitemin Admin Şifresi İle Giriş Yapamıyorum

Joomla Admin şifre ile giriş yapmak istediğimde giriş tuşuna basınca hiçbir uyarı vermiyor. Şifreniz hatalı gibi bir uyarı da yapmıyor. Sayfa öylece kalıyor. Giriş yapmıyor. Admin paneldeki şifremi unuttum kısmına tıklayınca sitemin ana sayfasına gidiyor. Normal üyeler giriş yapamıyor, ayrıca yeni kayıt yapmıyor. Tüm bunlar olurken hata uyarısı falan almıyorum. Yani giriş yap da desem kayıt ol da desem formu doldurduğum halde en son hiçbir şey olmuyor. Yani sanki db yokmuş gibi davranıyor site.

Joomla admin şifremi sıfırlama yöntemlerini denedim ancak yine giriş yapmıyor.

Bunu nasıl çözebilirim?

Bronz Üye
    İletiler
    262

Standart Cevap: Sitemin Admin Şifresi İle Giriş Yapamıyorum

Son yaptığınız uygulama nedir. Yüklediğiniz ve kaldırdığınız bir eklenti var mı
    Kişisel Proje Gelişimi : Orhangazi Şehir Rehberi- Kurumsal Site : Kolay Tesisat Temizlik

Azdan Az, Çokdan Çok Gider...

En son 1-2 popup eklentisi yükledim ama bir sorun yoktu. Aynı günün akşamı bir baktım ki yukarıda yazdığım sorunlar oldu. Eklentiden olsa neden 10 saat sonra girilmesin ki? En son simple popup eklentisini yüklemiştim.

Bronz Üye
    İletiler
    262

Alıntı emrah44´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
    En son 1-2 popup eklentisi yükledim ama bir sorun yoktu. Aynı günün akşamı bir baktım ki yukarıda yazdığım sorunlar oldu. Eklentiden olsa neden 10 saat sonra girilmesin ki? En son simple popup eklentisini yüklemiştim.
    Mutlaka bir plugin veya bir bileşene ait kırıntı kalmıştır ftp den dosyalarınızı bir inceleyin. Kaldırdığınız bileşen modül plugin tema vs. ait dosyalar var mı?
    Kişisel Proje Gelişimi : Orhangazi Şehir Rehberi- Kurumsal Site : Kolay Tesisat Temizlik

Azdan Az, Çokdan Çok Gider...

İletiler
    2.515

configuration.php dosyasını açıp
    Kod:
    	public $debug = '0'
    satırnındaki değeri 1 yapın. Şöyle olmalı:
    Kod:
    	public $debug = '1'
    Ondan sonra bakın bakalım giriş yapamadığınızda sayfa altında neler yazıyor.

Teşekkürler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri