3 iletiden 1 ile 3 arası.
    Yeni Üye
    İletiler
    2

Standart Joomla Jupgrade Taşıma Sorunu

Arkadaşlar öncelikle böyle bir site açıp bizlere değerli bilgiler verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Konuyu forumda çok araştırdım ama benim karşılaştığım gibi bir hatayla karşılaşanı bulamadım, o nedenle yeni konu açtım. Eğer hata yaptıysam kusura bakmayın lütfen...

Benim 2009 yılından beri kendi çabalarımla adım adım öğrenerek yaptığım Joomla sitemi güncellemem gerekiyor. Sürüm 1.5.10 du. Ben bunu 1.5.26 sürümüne yükselttim. Buradan da Jupgrade yöntemiyle 2.5'e göç ettirmek istiyorum. Fakat ne yaptıysam Jupgrade işlemini yapamadım. Localhost üzerinde bu işlemi yapıp daha sonra sunucuya aktarmak istiyorum. İçerikler çok olduğu için.

Şimdi Jupgrade ayarlarını forumda yazılanlar gibi yaptım. Şöyle;

Skip checks : Evet
    Skip Download: Evet
    Skip Decompress: Evet

Enable migration debug: Evet

Bu ayarlardan sonra jupgrade tıkladığımda direk 3. işleme geliyor ve altta şu hatalar çıkıyor.

==========
    [install_config]

Warning: require_once(C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\libraries/joomla/methods.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\install_config.php on line 27

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\libraries/joomla/methods.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\install_config.php on line 27

==========
    [install_db]

Warning: require_once(C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\libraries/joomla/methods.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\install_db.php on line 33

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\libraries/joomla/methods.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\install_db.php on line 33

==========
    [undefined] [undefined]

Warning: jUpgrade::require_once(C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\ libraries/joomla/factory.php) [jupgrade.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\jupgrade.class.php on line 89

Fatal error: jUpgrade::require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\libraries/joomla/factory.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\jupgrade.class.php on line 89

==========
    [undefined] [undefined]

Warning: jUpgrade::require_once(C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\ libraries/joomla/factory.php) [jupgrade.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\jupgrade.class.php on line 89

Fatal error: jUpgrade::require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\wamp\www\Erkan\jupgrade\libraries/joomla/factory.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\wamp\www\Erkan\administrator\components\com_jup grade\includes\jupgrade.class.php on line 89

==========
    [undefined] [undefined]

Ne yapmam gerektiğini de bulamadım. Sizlerden ricam bana yardım edebilir misiniz? Nasıl bir yol izlemem lazım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi ScreenHunter_117 Nov. 06 20.56.jpg  

Bronz Üye
    İletiler
    324

Standart Cevap: Joomla Jupgrade Taşıma Sorunu

Site adresi ve mümkünse 1.5'e ait yedeği bana ulaştırabilirsen yardımcı olmaya çalışırım. kendi hostumda geçiş işlemini deneyip sana 2.5'e geçmiş halde yedeği teslim ederim.

Yeni Üye
    İletiler
    2

Standart Cevap: Joomla Jupgrade Taşıma Sorunu

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Fakat işlemi buradan gösterebilirseniz bende öğrenmiş olurum. Eğer yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri