2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa BirinciBirinci 12
13 iletiden 11 ile 13 arası.

Standart Cevap: Bu forum çok sessiz

Evet Forumda "Joomla Siteleriniz Bölümü" açılsa faydalı olur diye düşünüyorum. Yaptığımız siteleri orada paylaşıp eksik olan noktalarını görmemizi sağlıyordu.
    Akar hocam bu bölümü açmanız mümkün mü?
    www.maraswebtasarim.com.tr www.webtasarimmekani.com
    Joomlasız insan olur mu ? İnsansız joomla olur mu ? Olmaz olur mu ! Ama olmaz olsun..

Ümit A.
    İletiler
    960

Topluluk için bir alan açılırken ;

Topluluğa hitap etmesi, topluluğa fayda sağlaması ve topluluğun katılımı beklenir.

Hitap ve fayda üzerine; Site veya forum açılırken ve aktif olduğu zamanlar, joomla ile tanışmak, joomla ile daha ileriye gitmek isteyenlere yeteri kadar bilgi sunan bir ortamdı.

Topluluk; Çok iyi bir örnek olacak şekilde, birden fazla alana yayılmak yerine sadece Joomla kullanıcılarını hedefleyen bir ortama kullanıcılar sadece gördüm-öğrendim-güle güle derlerse olacağı bundan daha kötü olamaz.

Bunu yazarken 3000 'den fazla üyenin bulunduğu bir yerden bahsettiğimi ve sadece bu 3000 'in % 10 'u nun ben bunu öğrendim demesini istediğim bir yerden bahsettiğimi anlayacağımız gün burası böyle olmaz olmamalı!

O konuda haklısınız ümit hocam. Foruma katılan kişiler belli. Neyse diğer arkadaşlar da katılmaya başlar inşallah. Sorunun çözümünü bulunca geri paylaşmak çok ta zor olmasa gerek.
    www.maraswebtasarim.com.tr www.webtasarimmekani.com
    Joomlasız insan olur mu ? İnsansız joomla olur mu ? Olmaz olur mu ! Ama olmaz olsun..

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa BirinciBirinci 12

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri