2 iletiden 1 ile 2 arası.

Standart Plesk Veritabanı Silme Sorunu

Arkadaşlar merhabalar,
    Plesk üzerinde bir veritabanı oluşturdum. Joomla sitesi kurum aşamasını bitirdim. Kurulum dosyalarını kaldırmak istediğimde hata mesajı aldım. Daha sonra installation klasörünü elle silerek bu aşamayı geçtim.
    Yönetici olarak sayfayı açtım. Dil seçeneğinden Türkçe dilini seçtiğimde kurulum yaparken tekrar hata mesajı aldım. Panel Türkçeleşmedi.
    Baştan tekrar başlamak istiyorum fakat veritabanını silmek istedğimde veritabanı yanında "Used by an installed web app" şeklinde bir mesaj yazıyor ve veritabanını seçme tuşu aktif olmuyor.

Veritabanını nasıl silebilirim.

Not: Sunucu Windows.. Php desteği açık..

İletiler
    2.515

Standart Cevap: Plesk Veritabanı Silme Sorunu

Alıntı ahcan´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
    Arkadaşlar merhabalar,
    Plesk üzerinde bir veritabanı oluşturdum. Joomla sitesi kurum aşamasını bitirdim. Kurulum dosyalarını kaldırmak istediğimde hata mesajı aldım. Daha sonra installation klasörünü elle silerek bu aşamayı geçtim.
    Yönetici olarak sayfayı açtım. Dil seçeneğinden Türkçe dilini seçtiğimde kurulum yaparken tekrar hata mesajı aldım. Panel Türkçeleşmedi.
    Baştan tekrar başlamak istiyorum fakat veritabanını silmek istedğimde veritabanı yanında "Used by an installed web app" şeklinde bir mesaj yazıyor ve veritabanını seçme tuşu aktif olmuyor.

Veritabanını nasıl silebilirim.

Not: Sunucu Windows.. Php desteği açık..
    Kurulumun veritabanı adımında eski veritabanını silme seçeneği gelir. Bunu kullanabilirsiniz. Pleske girmenize gerek kalmaz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri