6 iletiden 1 ile 6 arası.
    Yeni Üye
    İletiler
    7

Standart ücretli tema aldım ama eklentileri ve sağ sol menüler çıkmıyor

merhaba arkadaşlar ücretli tema aldım ama eklentileriyle birlikte.fakat eklentileri ve sağ sol menüler çıkmıyor.teşekkürler.

Standart Cevap: ücretli tema aldım ama eklentileri ve sağ sol menüler çıkmıyor

sayfa linkinizi kullandığınız temayı vs. diğer detaylı bilgileri verirseniz seviniriz.
    Profesyonel Joomla! Tasarımı | Profesyonel Joomla! Desteği

Netbilsis Dijital Medya Ajansı ve İnternet Hizmetleri
    Kurumsal | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | İK | İletişim

Yeni Üye
    İletiler
    7

tabiki.temanın ismi - AS002057 site mikrokentbilisim.com

Kurulum anında ÖRNEK VERİYİ kur seçtiniz mi ?

Yeni Üye
    İletiler
    7

olaya yabancı değilim kardeşim.tabiki kur dedim

Katılımcı Üye
    İletiler
    114

Ben AS Templates'in ücretsiz templatelerinden kullandım. Bu olay benim de başıma geldi. Menüyü gösterememiştim. Sonunda uğraşarak buldum. Şimdi olay şöyle oluyor:

Menüyü göstermek için Joomla'nın kendi menü modülünü kullanmayacaksın! AS Templates'in menü modülünü kullanacaksın. Yanlış hatırlamıyorsam ismi AS Menu olması lazım. Temayı eklentileriyle birlikte aldım dediğine göre bu modül sende olması lazım. Bu modül kurulu değilse kur, etkinleştir. Ayarlarına gir ve göstermek istediğin menüyü seç, doğru modül pozisyonunu seç. Bu modülün gösterileceği sayfaları seçmeyi unutma (muhtemelen tüm sayfalarda seçilecek) Kaydet! Bak şimdi menü nasıl görünüyor.

AS Menu sende yoksa sitesinden ücretsiz versiyonu indirilebiliyor ama kısıtlamaları olabilir. Takıldığın bir şey olursa buraya yaz. Bildiğimiz kadarıyla yardımcı oluruz. Kolay gelsin.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri