4 iletiden 1 ile 4 arası.

Standart Admin giriş te " Bu sitenin yönetici alanına erişim hakkınız bulunmamaktadır." hatası

arkadaşlar saatlerdir bunun için uğraşıyorum bir türlü çözemedim.
    yaptıklarım.
    phpmyadmin den şifreyi değiştirdim OLMADI
    yeni bir kullanıcı ekledim OLMADI
    başka bir joomla sitesinde bulunan user tablosunu dışa aktarıp olmayan sitede içe aktardım OLMADI

Bu sitenin yönetici alanına erişim hakkınız bulunmamaktadır. verip duruyor .
    Çözüm var mı arkadaşlar
    www.maraswebtasarim.com.tr www.webtasarimmekani.com
    Joomlasız insan olur mu ? İnsansız joomla olur mu ? Olmaz olur mu ! Ama olmaz olsun..

Yönetmen Yrd.
    İletiler
    891

Standart Cevap: Admin giriş te " Bu sitenin yönetici alanına erişim hakkınız bulunmamaktadır."

Joomla'nın saf halini indirip sitenizin üstüne tekrar yazdırmayı deneyin . Başka bir sitenin user tablosundada aynı problem yaşıyor olmayın. Yeni bir joomla kurup ondaki user tablosunu alıp bu siteye ekleyin. Deneme yanılma ile çözebilirsiniz ancak
    Bilgisayar Mühendisi && Full Stack Web Developer

www.mustafacetindag.com
    www.mesleksecerken.com
    www.kodlamavakti.com

Etkinleştirilmesi Gerekiyor
    İletiler
    3

Standart Cevap: Admin giriş te " Bu sitenin yönetici alanına erişim hakkınız bulunmamaktadır."

Kullanıcının yetkisi yok.Veri tabanı kayıtlarına gore yetkisiz bir kullanıcı ile girmeye calisiyorsun. Genelde site tasıma sırasında görülen bur hata Şerafettin. Düzeltmek için kullanıcı grubunu phpnyadmin e girerek güncellemesi denemelisiniz.Bunun icin
    1.Phpmyadmin e girip veritabanı tablolarına ulasmalisin
    2.usergroup adlı veri tabani tablosunun İD numarasını ögrenmelisin
    3.users adlı veri tabanı tablosundan kendi kullanıcını bulup, tablo değerlerinden biri olan usergroup kısmına 2. adımda öğrendiğim İD değerini girmelisin.

Katılımcı Üye
    İletiler
    245

joomla sürümü hangisi ise ftp den htcasess.txt dosyasını at. düzelir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri