6 iletiden 1 ile 6 arası.
    Bronz Üye
    İletiler
    337

Standart Facebook Sayfayı Beğenen Bot Yazılımlar

son 2 aydır bu sorunu yaşıyorum yönettiğim bir sayfa var hep aynı kişiler ve yaş grubu beğeniyor profillerine bakıyorum 10

yaş ve 15 yaş grubu sayfa içeriği esnaf işi ile alakalı ve beğenenler çoluk çocuk ortak arkadaş yok tanıdık yok tanıdığım

yok tek tek kontrol ediyorum acaba diyorum nerden tanıyor olabilirim yada ortak bir arkadaşmı diye bakıyorum alakası yok

bu sorunu yaşayan varmı acaba ben 2 aydır bu sorunu yaşıyorum daha önce böyle birşey başıma gelmedi asıl sorun ise

traji komik olan durum şu iyi güzel sayfayı beğeniyorlar yani sahte üyelikler bot yazılımlar sayfanın beğeni sayısı artıyor bu

benim yararıma oluyor ama karşı tarafın yani bot yazılım yada sahte üyeliklerin hiçbir şekilde ne bir yararı nede bir kazancı

oluyor her defasında kalıcı olarak engelliyoruım ve siliyorum başka profil isimleri ile geliyor anlamadığım bana faydası var

kendine hayrı yok e o zaman neden bu bot yazılım yada sahte üyelikler devamlı sayfayı beğeniyor bir türlü anlam

veremedim yeni bir virüs çeşidimi yoksa anlayamıyorum ilk defa böyle bir durumla karşı karşıyayım bu durumu yaşayan varmı ?
    Joomla Bileşen - Modül - Plugin ve Hoşuna Giden Eklenti Türkçeleştirme Gönüllüsü
    Türkçe Çevirileri Google Translate ile Yapıyorum Tercüman Değilim .
    EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR

Katılımcı Üye
    İletiler
    91

Standart Cevap: Facebook Sayfayı Beğenen Bot Yazılımlar

piyasada bu işten para kazanan arkadaşlar var. adama diyor ki facebook sayfasına 1000 beğenme 15 lira. müşteri de diyor ki 15 lira sigara parası veriyor alıyor sora sayfa çöplük. organik olmayan ve işe yaramayan bir kalabalık.

Bronz Üye
    İletiler
    337

cvp için teşekkürler fakat şöyle bir durum var sayfa yöneticisi benim ve parasal bir konu yada ödül yok ayrıca kendi adıma ait sayfada var

ondada durum aynı ne bir kimseye bir ödeme yaptım yada yapıldı herhangi bir ücret karşılığında bahsettiğiniz durum söz konusu olmadı

dediğiniz gibi olsaydı şayet benim dışardan birilerine para karşılığı sayfa beğenme teklifi yapmam lazımdıki zaten böyle bir şeyde olmadı

garip bir durum bana faydası var başkasına zararı var anlamadım gitti her defasında engellemekten bıktım yeminle
    Joomla Bileşen - Modül - Plugin ve Hoşuna Giden Eklenti Türkçeleştirme Gönüllüsü

Katılımcı Üye
    İletiler
    114

Boşuna engellemek için uğraşma. Bırak beğensinler ne zararı var

Bronz Üye
    İletiler
    337

kusura bakma horoz nuri ama ben o kişilerin beğenmesini istemiyorum bariz belli bot gerçek insan değil hani yaş ortalaması 25 - 30 olsa anlarımda 10 - 15 olunca olmuyor hiç sevmediğim şeyler bunlar hoşuma gitmedi bu durum o yüzden engelliyorum ve siliyorum kesin bir çözüm arıyorum zaten tek tek olmuyor

Katılımcı Üye
    İletiler
    114

Beğenenleri silen ve beğenmeyi engelleyen bir bot kullanırsan tek tek silmekten kurtulursun. Dişe diş, kana kan; bota karşı bot...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri