3 iletiden 1 ile 3 arası.
    Bronz Üye
    İletiler
    364

Standart Ziyaretçilerin gönderdiği içerikleri yöneticiye gösterme!

Dini konulardaki sorulara cevap veren kişisel nitelikli bir sitede, ziyaretçiler sisteme dini sorular gönderiyor. Sorular cevaplanmadan yayına girmiyor. Site yazarını ana yönetim panelinden uğraştırmak istemiyorum. Muhtemelen karışık gelecek ve zorlanacaktır. Çünkü yüzlerce yazısı içinden onları bulması zor.

Ziyaretçilerin gönderdiği sorular sabit bir kategoriye gidiyor.

Anasayfa'da bu kategoriye son gönderilen yazıların için modül oluşturup sadece yöneticilere görünme izni verebilirim ama bunlar direk yayına girmediği için modülde görünmeyecektir. Zaten cevaplanmadan da yayına girmemesi gerekiyor. Yayına girmeyen bu içerikleri anasayfada nasıl listeleyebilirim? Veya bu kategoriye ziyaretçilerin gönderdiği yayına girmemiş yazıları, nasıl site sahibine gösterebilrim? (Ana yönetim paneliyle uğraştırmadan)

İletiler
    2.515

Standart Cevap: Ziyaretçilerin gönderdiği içerikleri yöneticiye gösterme!

Yapın bir kategori blogu; görünür zaten yönetici olarak oturum açtığında. Görünmüyor mu?

Bronz Üye
    İletiler
    364

Standart Cevap: Ziyaretçilerin gönderdiği içerikleri yöneticiye gösterme!

Oluyormuş hakikaten. Ben yayınlanmamış olan içerikleri kimse göremiyor zannediyordum. Yönetici olarak giriş yapınca göründü. Kara kara düşünüyorum iki gündür bende.

Teşekkürler.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri