2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
68 iletiden 11 ile 20 arası.
    Katılımcı Üye
    İletiler
    35

Standart Cevap: Jtnet Yazarlar Modülü

Teşekkur ederim ;
    Köy Derneğinde Kullanmayı düşünüyordum uzun süredir ;halledebilirmiyim bakalım Elinize ve Emeğinize sağlık

Katılımcı Üye
    İletiler
    42

Çok saol Murat bey Kardeşim;

Katılımcı Üye
    İletiler
    100

Öncelikle teşekkürler.
    Bir konuya değnmek istiyorum sonraki çalışmalar için.
    Yazar resiminin yanında sadece yazar isminin bulunması görselliği olumsuz yönde etkilemiş. Yani o alan boş kalmış. Yazı başlığı ya da en son eklenen yazı tarihi ya da yazarla ilgili kısa bilgi vb. oraya gelse görsel oalrk çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Emeğiniz için tekrar teşekkürler...
    وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ İnsan için ancak çalışmasının karşılığı vardır. Necm / 39

Gayet başarılı bir ürün ortaya çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık Murat kardeşim.

Katılımcı Üye
    İletiler
    35

Ayarlamalarla ;;Yazı başlığı ya da en son eklenen yazı tarihi ya da yazarla ilgili kısa bilgi vb tarih modulde görunuyor.Ama Resimin yanıda gösteremedim . resimleri katogorıde seçiyorsunuz ;boyutu modulde ayarlıyorsunuz ; Ama ne olursa olsun Güzel bir çalışma .Vallahi Elinize sağlık güzel olmuş Emeğinize yüreğine sağlık Teşekkur ederim.
    :o

Katılımcı Üye
    İletiler
    49

resimleri modulde ekleme kısmı yok ben katagoride resim eklememiştim. bundan önce kullandığım yazarlar modülünde modüle ekleyebiliyorduk sadece resimleri. bir de diğer yazıları gösterme linki iki üç kere kapatıp açtıktan sonra birdaha gelmiyor.

Katılımcı Üye
    İletiler
    159

Yazar ismleriyle oluşturduğun kategorileri aç sağ taraftaTemel Seçenekler den yazarın resmini seç. Daha sonra Jtnet Yazarlar Modülün de Kategori (Yazar) Resmi Seçeneğinden resmin görüneceği yeri seç. Resimler görünecektir.

YAZAR KUTUCUĞU AYARLARI dan Yazar Kutucuğu Yükseklik bölümünü kontrol et ben 70px olarak kullanıyorum eğer başlık uzun olursa ve 50px gibi olduğu zaman tüm yazıları göster görünmüyor. Burayı kendine göre ayarla.
    Konu istemihan05 tarafından (03-03-2012 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.
    ''Birgün Değil Hergün BEŞİKTAŞ''
    Suluova.org & Suluovam.com & Sifir5.com

Katılımcı Üye
    İletiler
    208

Alıntı simplex´isimli üyeden alıntı İletiyi göster
    resimleri modulde ekleme kısmı yok ben katagoride resim eklememiştim. bundan önce kullandığım yazarlar modülünde modüle ekleyebiliyorduk sadece resimleri. bir de diğer yazıları gösterme linki iki üç kere kapatıp açtıktan sonra birdaha gelmiyor.
    Modülden eklenmiyor ne yazık ki. Şimdi lokalde kurdum 5-6 kez kapatıp açtım ve diğer dediğiniz sorunla karşılaşmadım

Katılımcı Üye
    İletiler
    245

Muhteşem bir modül. ben erzurummedya.comda kullanıyorum. Son derece kullanışlı. Tek sıkıntı resim ile yazar adı arasında orantısızlık oluşturması. Yani yazar resmi büyüdükçe yazar adı üstte kaldığı için çirkin oluyor. O kısımda çok boşluk kalıyor.
    Bana sorarsanız (sormazsınızda) yazarın resminin olduğu yere yazarın yazısı gelse ve altına da yazarın adı gelse çok süper olacak. Çünkü bazı yazar adları uzun bazıları kısa . bunu erzurummedya.com da görebilirsiniz. altta olursa tam sığacak gibi.
    Yinede çok teşekkür ederim. Ücretli olsa bile ücretine değecek bir iş çıkarmışsınız.

Katılımcı Üye
    İletiler
    159

Yazar resminin yerini seçerken Orta olarak secersen yazar ismi resmin altına geliyor. bu şekilde dene.
    ''Birgün Değil Hergün BEŞİKTAŞ''
    Suluova.org & Suluovam.com & Sifir5.com

2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu 1 kişi (0 üye ve 1 misafir) okuyor. Konuyu okuyan üyeler:

Yer imleri